Slovenija
165649 ogledov

Ko sem imela 15 let, so atek prišli v mojo sobo in me “naredili za ženo”

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:43 02.november 2019.

    Ali ste poslali tak ganljiv dopis gospodom v LJ -Šarcu,Pahorju .........ministrom ? Mislim,da bi morali najprej njim poslati . Res je takšnih zgodb pomoči potrebnih veliko v Sloveniji , najbrž preveč ,da bi jih lahko reševali bralci Žurnala .

  • Janez 08:19 03.november 2019.

    Menim, da je prav, da ste se lotilo tega projekta in da objavljate zgodbe starostnikov in jim tudi pomagate! Hvala!!

  • Avatar praufo
    praufo 21:08 02.november 2019.

    ja, žal je takih primerov veliko, incest ni neznana oblika, žal je tako ... po mojem je tega sedaj manj, govorim na pamet ... ampak življenje je pač takšno in vsak kasira svojo karmo, brez izjeme, kaj čmo živet naprej ...prikaži več in samo pomagat sočloveku, to je naše poslanstvo, ki spremeni našo karmo v kaj boljšega

    • Tomaz_321 07:48 03.november 2019.

      Se strinjam! Ampak to ne pomeni, da si moramo zatiskati oči in se slepiti, da to ni res in človeku nebi pomagali, če se mu ta situacija dogaja TA trenutek, in je treba te stvari ustaviti, ki se dogajajo! Na ...prikaži več bruhanje mi gredo ljudje, ki takim zgodbam NE VERJAMEJO in pravijo, da je žrtev kriva, da je mož nasilen in da pije! Zakaj si vedno zatiskamo oči, ko pa pride do tragedije se pa vsi čudimo zakaj je to tako? Najhuje je pri psihologu razlagati vedno znova in znova! Uredi pa čisto nič! V arest!!

    • Avatar praufo
      praufo 12:47 03.november 2019.

      seveda ne zatiskat oči, ampak prvi korakje, da tisti, potrebni pomoči informacijo spravijo ven, torej da se izve, sicer ne moreš pomagat, ker jasno noben sosed nima vpogleda in niti pravice, kaj se dogaja pri sosedu za štirimi stenami ... ...prikaži več pa sej folk verjame zgodbam, samo ne vem kdo in kako naj pomaga, psiholog bo blebetal prazno slamo, psihiater bo napisal antidepresive in to je vse

  • bebo2 00:44 03.november 2019.

    Ne razumem zakaj ga ni prijavila niti ona niti njegova žena?

    • Tomaz_321 07:49 03.november 2019.

      Verjetno bi policija prej verjela njemu kot pa njej.In še danes se to dogaja! Sam osebno poznam tak primer!

    • smrekca 08:37 06.november 2019.

      Ker so bili drugi casi (se pravi tam nekje okrog 1954, ce je praznovala 80 let recimo 2019), kdo bi takrat verjel 15 letnici da je oce zlorablja. In kot je rekel Tomaz_321 se danes se dogajajo take stvari.

  • primoz22 09:23 03.november 2019.

    ok pridem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.