Svet
16918 ogledov

Grozljivka na smučišču: smučarji leteli po zraku

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klincek 14:55 16.marec 2018.

    In to vse v ceni ene karte.

  • Žurnalček 07:23 17.marec 2018.

    Zdaj sem pa res prepričan, da imate zaposlene same debile! Žičnica se vrti naprej. Če napiše , da se je začela hitro vrteti , je napaka lahko samo na priključitvi elektrike in elektroniki, ki krmili obrate. Če se pa začne ...prikaži več žičnica vrteti nazaj , pa to pomen , da je crknil pogonski zobnik ali pa pogonsko jermenje medte , ko je ostala avtomatska zavora nedelujoča! Žičnica se je NAZAJ začela vrteti s takšno silo , kot je bila teža smučarjev na njej v celi dolžini množeno s sinusem kota strmine !

  • Žurnalček 07:28 17.marec 2018.

    K da je problem dol skočiti ! Jaz sem skočil s sedežnice na Zelenici , pred končno postajo in prehodom proge. Skočil sem tudi v K.gori na začetku S-a

  • mižimaži 15:35 16.marec 2018.

    glede na stanje naših žičnic ni daleč tak dan...rečmo...Kranjska gora...Krvavec...Rogla...Kanglino Pohorje,,,,

    • supreme 17:20 16.marec 2018.

      Ce mislis, da je v Avstriji kaj bolje ....pojdi v Bad Kleinkirchheim......kao nek smucarski center

    • mižimaži 20:22 16.marec 2018.

      a jebi ga...v Bad se ne hod smučat...ampak jajčka gret..pa stare bakice ganjat....he he...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.