Avto
22 ogledov

Gume za policiste gredo na dodatni test

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 17:26 21.november 2013.

    Po mojem so kitajske pnevmatike čisto OK. Testom, ki jih objavljajo razne revije in institucije se ne sme preveč verjeti. Proizvajalci imajo veliko denarja in brez problema vplivajo na rezultate. Multinacionalkam sigurno ni v interesu da jim štrene mešajo kitajski proizvajalci.

  • rogixl 17:26 21.november 2013.

    Po mojem so kitajske pnevmatike čisto OK. Testom, ki jih objavljajo razne revije in institucije se ne sme preveč verjeti. Proizvajalci imajo veliko denarja in brez problema vplivajo na rezultate. Multinacionalkam sigurno ni v interesu da jim štrene mešajo kitajski proizvajalci.

  • nobilis 17:59 21.november 2013.

    Sem jih imel in sem se skoraj razletel zaradi kitajskih jajc, bile so trde kot kamen po parih mesecih. Ko sem jih zamenjal s savinimi je bila razlika kot noč in dan na BOLJE. Kitajci nimajo pojma o izdelavi pnevmatik.....

  • Oxxo 18:27 21.november 2013.

    Kriv je eden in edini - tisti, ki je šlampasto pripravil tehnični opis pnevmatik za postopek javnega naročila.Očitno so (ne prvič) objavili "šlampasto" izdelano razpisno dokumentacijo... in KER SE NA MNZ NOBENEMU NIČ NE ZGODI in NIHČE NE ODGOVARJA ...prikaži več (tako kot vedno in povsod v naši državi) je tako kot je!Dodatni testi NE BODO ZASTONJ... kdo jih bo plačal? MNZ = beri davkoplačevalci...Oddelek za javna naročila na MNZ je sramota za to institucijo... skupek 100% nesposobnežev, zbranih na nekaj m2.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.