Slovenija
11330 ogledov

Poziv: Slovenija naj uvede obvezno cepljenje za starejše od 50 let

Komentarjev 117
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 16:46 26.november 2021.

    hočete obvezno cepljenje. čudno da še ne uvedete obvezno donacijo organov. in eni pravijo da se omejujejo pravice cepljenim tisti ki niso cepljeni. pa katere pa ? čudno da se cepljenci ne pridušate v sladkorju v pijačah in umetnih barvah, ...prikaži več, saj vas ogrožajo . še huje kot ne cepljeni. in za konec , ne morem drugače pomislit, kot da vsi cepilni propagatorji služijo s cepivom. ni druge razlage kot to. oni so cepljeni, so na varnem, kaj pa bo z nami necepljenimi pa ni njihova stvar.

  • leonardo 14:26 26.november 2021.

    Prej me bodo morali ujeti in ubiti, hahahaha.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 15:41 26.november 2021.

    Pa kdo si ti, da boš menu ukazoval, da se naj cepim? Cepil se bom če se bom hotel in ne, da mi bo negto to ukazoval, še najmanj pa ti. Moje telo moja odločitev. A RAZUMEŠ ALI SI PREVEČ ...prikaži več BUTAST. Zaradi mene se lahko vsak mesec cepiš...

  • kapibara 16:02 26.november 2021.

    Evo dejstva: Za v penzijo si še mlad, za derlat pa prestar (al tak nekak)- pokoj blagajna se znebi balasta/ Ka bi drni delal, ker je spraznu pokoj. blagajno..

  • flash 17:08 26.november 2021.

    Laže !!! Avstrija namerava "uvest" prisilno cepljenje , zakoni so v "pripravi" v posvetovanju in niso sprejeti ! Cepilni teroristi!!!

  • kapibara 15:59 26.november 2021.

    Cura-rati- če bo že obvezno, se špiknem samo iz tiste doze, iz katere se ti tvoj vnuki in bližnji- 5/6 jih gre iz ene doze, jest sem šetsi !

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 16:24 26.november 2021.

    Kaj naj bi to pomenilo? Da se boš cepil, dočakal pokojninsko dobo, potem pa hitro odšel v krtovo deželo?

  • kapibara 16:12 26.november 2021.

    CURAKL- VSE DIPLOME SE KUPUJEJO.. SAMO ZA ELEKTRIČARJA NE !

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:53 26.november 2021.

    Tale Kantar je pregnan . Vsi po 50 letu zakaj.zato ker smo ti ljudje se pridna delovna sila. Se boji da zmanjka delavcev za minimalno plačo. Pri 65 greš pa itak ves zgaran rakom žvižgat.

  • becar 18:26 26.november 2021.

    Prekleti cepilni teroristi, gonite se u pičko materino!

  • srecnii 22:02 26.november 2021.

    sebe naj cepjo s svin....

  • AnzeSmolej 15:35 26.november 2021.

    FAŠIST-KOMUNIZEM !!!!!!

  • dusko89 21:16 26.november 2021.

    Temu se je čisto zmešalo. Nebi raje skrbel zase in svoj resor. Če bo obvezmo se ponovno ne cepim, čeprav sem cepljen 2 x . Bedaki.

  • igorgeus 18:34 26.november 2021.

    lol obvezno cepljenje, da ljudje zascitijo pred boleznijo, ker se sami nocejo :D mogoce pa se jim ne zdi tako smrtonosna, a? (hint: 0,5%)

  • Albatroz 16:00 26.november 2021.

    Očitno tisti šolani nevejo kak delajo, ali pa sploh nimajo izobrazbe za katero se predstavljajo. Naj samo rek preučijo ki so ga že zdavnaj izmislili ( samo nasilje rodi nasilje) bolj bodo pritiskali slabše bo ne samo v slo. Po celotnem svetu.

  • Slavko Krizman 00:41 27.november 2021.

    Ko nekaj narediš obvezno...je treba tudi odgovornost prevzeti za posledice

  • radovednica 08:05 27.november 2021.

    Prvo, uvesti odstranitev za vedno, pojavo, zaposlitev na takšnih mestih, takšnim kretenom makaronarskim (Cantarutti = Lah, makaronarski!). Takšne bedarije ne more izjaviti nihče! Kaj je sploh še prosta volja posameznika v tej bedni zlagani demokraciji, ki je največja pokvarjena diktatura.

  • kapibara 09:29 27.november 2021.

    Ma v toti zboljeni SLO je VSE obvezno, "začasno".. ali je sploh še kaj prostovoljno ??

  • Tana 07:40 27.november 2021.

    Jaz bi pa uvedla obvezno, dosmrtno kazen za takšne izjave v javnosti!

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 18:35 29.november 2021.

    Hvala lepa, mene lahko cepite samo po smrti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.