Svet
38351 ogledov

Hči Ratka Mladića si je z očetovo pištolo sodila sama

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 22:10 22.november 2017.

    jozicamurn: si spet pozabila vzeti tablete?

  • Notsocommon 22:51 22.november 2017.

    Kateri zgodovinarji pa to pravijo?

  • Žurnalček 07:15 24.november 2017.

    Na primeru Mladića sem ugotovil , zakaj niso Nemci likvidirali takoj Hitlerja ! Pač niso vedeli , da je tako nor ! No za Mladića sem pa samo po enem videnju , ne srečanju, videl da je nor. No in ...prikaži večn če bi ga fental kot podpolkovnika , za katerega niste nikoli slišal , bi izpadel morilec visokega oficirja JNA in bi me lovile vse republike in stranke SFRJ ! Pa sem ga hotel , ko ste zanj že slišali , samo pobeg več ni bil mogoč , zaradi dvojnega obroča okoli Knina !

  • MihaPu 22:26 02.februar 2020.

    Zakaj ne pišejo o tem, da je bil narejen genocid nad Srbi po okolišnjih vaseh v večkilometrskem radiusu okoli Srebrenice, takrat so pač liberalni sprijenci in multikulti loverji verjeli muslijem, žal več ne! Pa mumije v Bosni dobijajo 100 eur ...prikaži več na mesec, da jokajo pred zahodnimi kamerami. Vprašajte kogarkoli spodaj v Bosni ali je to res (tudi muslija) in bo povedal, da je to res. Hoteli ste označiti Srbe kot genociden narod, samo čakam, da bo resnica prišla na dan. Gnoj muslimansko-ustaški.

  • jozicamurn 20:32 23.november 2017.

    https://www.youtube.com/watch?v=xg_rggVLv_Y <-- to je resnica

  • jozicamurn 21:24 22.november 2017.

    Kakšno je pa to sedaj pisanje in zopet zahodno demoniziranje. Koliko vas plača Soroš "Zurnal24.si"? Ste tudi vi eni od tistih, ki širijo neresnice in laži in bomo zato zamenjali portal? Pustite človeka, ki je žrtev NATO agresije in NATO-vega ...prikaži več nepoštenega sojenja NA MIRU!

    • jameson 05:05 23.november 2017.

      Serbische propaganda...

    • jakec1575 14:05 23.november 2017.

      7 malih nacijev se je pozibavalo.. Ja Srebrenica je kompleksna zgodba. alijeve sile so se umaknile, ker so vedeli, da bodo srbi v velikosrbskem zanosu naredili nepovratno in dali zeleno luc za natove napade. vse to je res, res pa ...prikaži več je tudi, da je najpametnejsi generail imel izbiro, kot mnogi generali po svetu, a je izbral najslabso varianto za Bosno, srbijo, zase in za celotno regijo. danes imamo zato polno uvozenih vahabitov, bosanskih muslimanov, ki so ob izgubi celih druzin zasli v ekstremnizem

    • jakec1575 14:07 23.november 2017.

      Bosna je tempirana bomba in najmanj kar rabimo je oglasanje slovenskih nacijev, ki berejo polresnice in trosijo svoj gnev lastnega neuresnicenja v varni slovenski državi. Imas vse moznosti, da si super uspesen v Sloveniji. brezplacni faks, startup za zacetnike, denarne ...prikaži več pomoci za posel in se in se. najlazje je pa klicati k sovrastvu.

    • jakec1575 14:09 23.november 2017.

      medtem ko ti pises neumnosti se bosanska policija na vse pretege trudi zajeziti vahabitske naselbine, ki so odraz revscine, sibke države, zalosti, bede. samo gospodarska rast in zaposlitve ljudi spravijo stran od neumnosti. verjetno velja zate enako. lep pozdrav

    • Žurnalček 07:08 24.november 2017.

      Kot las na glavi mi je žal , da ga nisem ubil v Kninu !

    • jozicamurn 16:20 24.november 2017.

      Ko Žurnalček spran vatikanoid spregovori potem mi je žal, da Tito ni še več ustašev pobil v Bleiburgu, kajti sedaj pišejo po našem portalu in zagovarjajo fašistične krvoločne ideje poboja in umora. To je takšnim spranim katolikom v krvi.

  • ljubodoma 20:35 23.november 2017.

    ti to je tako užival v bratstvu in edinstvu, da so se bratsko in jedino klali, ko prasci za koline - smrt komunistom in mladićem, ki so krivi vojnih zločinov, kot maćek, sperans, inž. babić, dedić in delanić . . ...prikaži več - . - . - .- . - . - . - . - . - . - . -!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.