Magazin /magazin/vip
62434 ogledov

Hajdi Korošec se brani: "Načeloma se na opazke ne odzovem, na to pa se bom“

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen009 09:04 07.april 2021.

    Pri teh letih pri starših??? O moj bog.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 01:39 08.april 2021.

      V hiši svojih staršev ima punca stanovanje. Kot nešteto drugih Slovencev. Kaj je to takega. Včasih so se itak gradile hiše, da bi si potem lahko otroci v njih samostojna stanovanja uredili.

    • alen009 08:05 08.april 2021.

      Mehičanka, gledam soseda, ki si je v isti hiši, kjer živijo starši uredil prostore za bivanje. Njegova žena je po 3+ letih povedala, da bi vzela vse kredite, ki jih lahko dobi samo, da se reši pekla. Stari in mladi ...prikaži več ne gredo skupaj, verjemi. Ko ti tašča pove, da še opleti ne znaš.....verjetno dovolj zgovorno.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:08 08.april 2021.

      alen009 imaš pa primere kjer stari in mladi super sobivajo, pa naj bo to v tem, da neprestano tičijo skupaj, ali pa da imajo res vsak svojo zasebnost.

    • alen009 09:53 09.april 2021.

      se strinjam Mehičanka, toda tega je res zelo malo. Enostavno starejši imajo svoj slog življenja, mlajši spet drugega, ne samo v primeru sosede, tudi sodelavka se pritožuje, da tast skozi radijatorje zapira, ko sta v službi z možem. Je pa ...prikaži več varstvo otrok pri roki ali ne? Malusi in bonusi, zase lahko povem, da smo sami več kakor zadovoljni. 1x na mesec kosilo in adijo.

  • Naklonsky 09:03 07.april 2021.

    Pametna punca. Samo IQ ji ne štima.

  • larus 09:57 07.april 2021.

    Hahahhahhaahah....odslej bom tudi jaz vlagal v potovanja, se ti večkratno povrne...

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 01:41 08.april 2021.

      Naša družina tudi veliko potuje, vendar mi temu rečemo, da je to naložba v družino. Tako da ja, potovanja so tudi vlaganja.

  • FranjoL 13:29 07.april 2021.

    Sicer mi dol visi, kje gospa Korošec dopustuje, če pa javno objavlja, kje je, se mora sprijazniti s posledicami. Če svojim prijateljem želim sporočiti, kje sem, potem to sporočim privat, ne pa preko odprtih omrežij. Da ves širni svet vidi, ...prikaži več kje sem, nakazuje na rahlo vzvišanost, v smislu: jaz si lahko privoščima, kaj pa vi? Zato, ga. Korošec, ne se jeziti na komentatorje, sami ste jih izzvali. Lp in uživajte še naprej. Fanjo

  • sam1 09:45 07.april 2021.

    Hiše pa ni gradila,ker smo vsi,ki smo dober del svojega življenja vložili v "zide",pod hipotekami in smo storili veliko napako,da smo se v to spustili-če bi njeni starši mislili kot ona,verjetno ne bi zastonjkala pod njihovo streho.....

    • luke 22:33 07.april 2021.

      Lahko se je preseravat če pri starših živi... Sama ni ustvarila nič. Imam hišo pod hipoteko in ko jo odplačam je moja... Ne jerbana 😉

  • Avatar pantani
    pantani 07:19 07.april 2021.

    WTF?!!!

  • rd2dmk2 10:19 07.april 2021.

    kot prvo, nikoli ni treba najet kredita za nobeno stvar. ga Korošec ni tako mlada, da ne bi poznala davne reklame banke SKB iz majhnega raste veliko. no dons banke zaračunajo "ležarino"., naše gotovine, ki pa sigurno ne leži. torej. ...prikaži večj. varčuješ , gradiš počasi in nekaj imaš čez čas. glede investiranja v potovanja. če se že hvali ga.Koročec kako deli nasvete sledilcem, pa naj nas vse razsvetli kako oplemenititi vložena sredstva v potovanju. pa ne tako, da se potem bahamo na netu s svojim tripom.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 01:42 08.april 2021.

      Punca živi z od pojavljanja na družbenih omrežjih. Pustimo ob strani kaj si mislimo o njej, ampak nekaj dela prav, da si lahko privošči lagoden način življenja.

    • rd2dmk2 09:43 08.april 2021.

      narobe, ga. Korošec živi od prodaje izdelkov in firme kjer zanjo delajo delavci. ko bomo tudi njene delavce videli v Dubaju, pa kapo dol. namreč vsak lastnik podjetja lahko za svoje potrebe porablja sredstav podjetja. ko bodo to lahko počeli ...prikaži več tudi delavci tega istega podjetja bomo pa v pravem kapitalizmu, do takrat smo pa v fevdalizmu. če lastnik porabi vsa zaslužena sredstva zase, potem ne ostane dosti za delavce, državo in za dobavitelje. pa lep pozdrav

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:45 08.april 2021.

    Ja, ja, čas za Hajdiine objave morda za večino Slovencev ni najprimernejši, ampak kaj vam pa punca hoče? Z vami deli nasvete kako na potovanju do nekih ugodnosti, ki jih prinašajo družbena omrežja. Če bi bili bolj širokogledi, bi videli, ...prikaži več da vam v resnici želi pomagati. An narod, če ne bi bilo foušije, bi bilo za ve dosti.

  • Albatroz 06:17 08.april 2021.

    Hipotekarni kredit ni suženstvo ampak vlaganje, raje kot 20 plačevanje najemnine bo hiša enkrat tvoja. To da lahko živi pri nekom pa je samo sreča in razvada. Kako dolgo imata obe strani korist to gre.

  • a0a00f39e817d67fe2684868c4e710c9609706fe 15:25 07.april 2021.

    Na žalost Slovenska "foušarija" ne pozna meja. Postali smo narod (ne vsi) izdajalcev, žaljivcev, se zmerjamo... Nekaterim je to postala sreča in vse to je pri nas prišlo na platno sedaj, v času Corone.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.