Šport /sport/nogomet
71 ogledov

Handanović moral oditi zaradi Oblaka?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 13:55 01.junij 2016.

    Ne,ne! Mi v Mariboru bi kr radi ,da odide. Če bi vedeli kaj so se navijači zadnje tekme drli na stadionu, bi vam bilo malo bolj jasno! Mislim,da kr deluje naveza v tej smeri stanic policija pa se dela mutave. ...prikaži več Že po skandiranju bi morali kaj raziskovat ,če že nič drugega! Njegov sloves ni pozabljen in še en kateri pride na stadion preverit kako poteka tekma! Ali bo ali ne bo!!

  • Presvetli 12:05 01.junij 2016.

    Kaj je Pavlin,te je strah,da ne boš več mogel tekem nastavljat???? Zakaj nisi gobezdal,ko je Oblak bil še pri Benfici pa ni dobil nobene priložnosti,ker je hotel ali moral biti v vratih Handanovič!! Pa je že takrat Oblak kazal izvrstne ...prikaži več partije? Zakaj,Pavlin???

  • mihatirs 13:22 01.junij 2016.

    Da bi bil jaz Pavlin bi me bilo sram...pameten po medijih, raj nej pogleda s kakšnim pacientom je v MB in nej tm ostane!

  • mymind 15:12 01.junij 2016.

    Sarma ne bi bil nikoli drugi vratar. Že njegove reakcije na žvižge gledalcev, komentarje na kakšen slab dan v reprezentančnem dresu.. je, klasa, ampak užaljen pa tudi takoj.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:35 01.junij 2016.

    Sarma je bil,je in bo rupa z redkimi nogami.Poveličujejo,ga samo tisti,ki bi morali imet na tekmah prevajalca ali pa belo palico,črna očala in labradorca!

  • zipo 09:21 03.junij 2016.

    bedak si

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.