Šport /sport/kosarka
18 ogledov

Hauptman: "V naših časih se to ni dogajalo"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mima-šiš 09:27 12.julij 2011.

    Večkrat sem igral za reprezentanco kot pa ti. Govorim le kaj je vzrok, da je temu tako, pa ne žali nek brezveze z nekimi Usraneti.

  • 1111 09:59 12.julij 2011.

    ...če bi te plačali dobro, sploh ne bi pomislo na poškodbe...eh, daj...pa nismo od včeraj in smo mogoče tudi nekateri tukaj že oblekli reprezentančni dres...samo denarnico treba odpret, pa je vse jasno!! :P

  • 1111 08:54 12.julij 2011.

    naši športniki so absolutno precenjeni in preplačani...obnašajo se ot naj zvezde, pokažejo pa premalo..pa seveda...služba v policiji, pa v vojski, pa avto, pa hiša, pa motor...kurc jih gleda, naj si zaslužijo...

  • zic 10:47 12.julij 2011.

    Vsak športnik z veseljem igra za Slovenijo, a od reprezentančnega hokeja ni mogoče živeti - tam je ekipa skupaj vsega 15 dni na leto. Zato je prav, da ima KLUB kateri te PLAČUJE veliko prednost, pa da se vi ...prikaži več zdaj na glavo postavite in bruhate primitivne kometarje...verjetno ste pa vsi športniki tipa kavč in daljinec v roki!! Sram me je od kod sem, ko berem vaše nizkotne komentarje. Vsak lahko dela kar hoče in se sam odloči kje bo!!!

  • mima-šiš 08:59 12.julij 2011.

    Pa komu kaj ni jasno. Naj se na reprezentančni tekmi poškoduje, pa je ob svoj kruh. KDo bo šel riskirat anes, včasih so bli pa drugi cajti.

  • Andro35 09:15 12.julij 2011.

    Mima-šiš ne vem kaj tebi ni jasno. če bi vsi tkole razmišljali, potem ne bi bilo nobene reprezentance. in hvala bogu niso vsi taki usraneti kot si ti in dajo nekaj na čast, ko igrajo za Slovenijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.