Avto /avto/testi
7391 ogledov

Hibridni pogon in robustni terenec? In brez dizla. Kaj pa poraba goriva?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stromar 12:48 19.oktober 2019.

    pretiravajo z obljubami glede porabe in še česa, podobno kot večina, celo hibridi. Kar se potrdi, ko pogledaš katero od strani, kjer vozniki objavijo dejansko porabo in so vidne povprečne porabe goriva, npr. na www.spritmonitor.de/ Jaz z EV baterija 64kW, ...prikaži več preko 200 "konjev", navor 400 Nm, do 100 v 7s, vsa oprema, toplotna črpalka, letno krepko čez 40.000km, doseg s 100% baterijo kombinirana vožnja po omejitvah, sicer tako gužva, pozimi 400km, sicer 500km, obrok manjši kot prej gorivo

  • SebGeo 21:40 26.avgust 2021.

    Pozdravlje, odločam se za nakup rav4 hibrida. Zanima me ali baterija deluje na AC ko se pelješ 130km/h in koliko je poraba? Hvala

  • vanhelsing 09:16 19.oktober 2019.

    Že osem mesecev sem lastnik Rav4 Hybrid. Zelo sem zadovoljen in večina opažanj s testa je kar realnih. Pri porabi bi pripomnil, da je poraba po vašem testu previsoka. Ta avto se je potrebno naučiti voziti, jadrati, kot vi pravite. ...prikaži več Moja trenutna poraba je 4.6 l/100 km. Ok priznam, da nisem najhitrejši. ( vmes tudi vožnja čez Ljubelj, in 2x Slovenj Gradec. Če vozim normalno, se pravi več avtoceste s prehitevanji do 130 -140 in izkoriščanjem hybridnega potencijala nikoli ne prekoračim 5.9 /100 km.

    • frenky109 21:19 30.december 2021.

      Pozdravljeni, tudi sam se zanimam za nakup Rav4, pa me zanima vaše mnenje po malo daljši uporabi..je poraba še zmeraj pod 6 litri/100km? Sam imam namreč dnevno 70% AC, nisem pa ravno najhitrejši 130-140km/h. Je bilo kaj okvar v vmesnem ...prikaži več času? Hvala za odgovor. Franci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.