Magazin /magazin/vip
344 ogledov

Hillary Clinton ujela moževe pohotne poglede

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bozo666 14:21 23.januar 2017.

    Kreten

  • korisnik_18366 14:21 23.januar 2017.

    Ja normalen moški bo pa ja pogledal lepo žensko. A bi moral mogoče moškega?

  • Zmago 14:42 23.januar 2017.

    Ga stara gleda, pa se že oblizuje in si misli: naj le gleeeeda,...... bo pa doma bolj poskočen ;-)))

  • Zmago 14:45 23.januar 2017.

    Le koga gleda ga Obama, da se tudi tako oblizuje ;-))))Ah fak.... mislim, da je kebab štand v bližini. ;-)))

  • Ludvik Miholic 17:39 23.januar 2017.

    vsaj klintunu se stoji prav ima ce gleda vsaj njegova zena je carovnica in pohlepna

  • Zmago 19:58 23.januar 2017.

    No, je le srečen ker je moški. Malo je manjkalo pa bi bil .......... prva dama. ;-)))

  • jozicamurn 12:52 23.januar 2017.

    Mi je prijateljica, ki dela v zdravstvu povedala, da ima Billy vse simptome okužbe s HIV pa je samo enkrat pogledala njegov obraz. Ne morejo več skriti. Grozni so vsi Clintonovi, še posebej pa ta AIDS-ar in njemu podobni mentalno ...prikaži več bolani satanisti in lgbt-hiv supporterji. Poleg tega je baje pedofil, tako kot je Biden, dokazano. Preverite na spletu.

  • Ana Kranjc 06:46 24.januar 2017.

    Kaka jajca povzemate :) bog se usmili. Sej ne, da bi Bill nucal odvetnika, ampak iz posnetka sodeč je čisto mogoče, da je gledal v sogovornika, ki ga mi ne vidimo, zakaj bi sicer nekaj kimal in celo nekaj bleknil ...prikaži več :) a se pogovarja sam s sabo,al ka? Še sreča, da vse te nebuloze kopipejstate za nas zastonj in da še vedno živite od teh reklamc, ki jih tle zraven rolate pa jih jaz niti ne opazim več :)

  • bozo666 14:21 23.januar 2017.

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAH ROTFKLKLKLRK HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAH

  • Avatar praufo
    praufo 18:19 23.januar 2017.

    rumeni tisk za napolnit strani, nič drugega, ja, ja, pa saj vsi vemo kaj je počel, pa kakšen je pa to, ampak vseeno pa slika ne dokazuje, da gre za poželjiv pogled, ker ne vemo kam točno gleda, pa tudi ...prikaži več da žena gleda res njega, slikano oz. snemano je od daleč, folka tam na tribuni je pa mnogo ... meni se zdi bolj zanimivo, kdo je začel s tem primerom, mogoče osebke tako dobro pozna, mogoče pa naročeno ... no pa ... to je pase in vsebina za tam kjer ji je mesto ... mene sicer take stvari ne zanimajo, ampak pomislil sem kot sem in sem tudi napisal ... gre za princip

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.