Pod streho /pod-streho/nepremicnine
96662 ogledov

Hiša z ogromnim zemljiščem za 70 tisočakov

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 06:42 31.marec 2024.

    "Hiša" v ozki dolini kjer je prostora le za cesto, hišo in hudourniški potok (Čemšenik) in kjer lahko sonce vidiš le preko satelitskega interneta, prav gotovo ni vredna omenjene cene, etaža v stari hiši z kdo ve kakšnim solastnikom, pa tudi ne...

    • slavauk22 07:37 31.marec 2024.

      a ti nimaš nobenega dela kot vsakem članku komentirat.,....a si ti tud mogoče večni študent na socialnem? ...........zakaj pa nekdo potrebuje internet........saj to je ameriško sranje ne potrebujemo

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 07:59 31.marec 2024.

      Na internetu je donosen posel, ampak ne tam kjer ti misliš :) in vmes moram za sprostitev malo kretenom živce kravžljat , he, he..kretenčič Slavafuk...

    • slavauk22 08:32 31.marec 2024.

      seveda ker te putin plačuje da širiš rusko propagando naprej ujeli smo te!...admin zbriši tega prekletega psa¨!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:37 31.marec 2024.

      Se mi je zdelo, da boš mimo usekal...;))

    • Toma 09:39 31.marec 2024.

      Če nisi od Rusov plačan trol si pa zgrešil poklic! Aja, nimaš ga ;-)

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 09:48 31.marec 2024.

      Zate sem Dr. dr, pa ne takšen kot vaš Snježić, ki ima vse ukradeno in prigoljufano...He, he, reveži tudi mentalno...

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:31 31.marec 2024.

      Luckyss,saj danes sonca itak večina sploh ne ve kakšno je,itak samo buljenje v telefon

  • Avatar lopov
    lopov 09:33 31.marec 2024.

    ta hiša je za rušenje ...to ni za obnovo predrago ... razen zemljišče ti ostane ... za 70 tisočakov že lepo hiško dobiš na goričkem ..se vseliš in pobeliš stene pa že za uporabo

    • vzev 11:58 31.marec 2024.

      Zakaj bi pa bila hiša iz 96 za rušenje? Potem moramo porušiti pol Slovenije.

    • Avatar lopov
      lopov 12:36 31.marec 2024.

      vzev ... kolikor kdo da na varnost...al hočeš dat za sanacijo stare več kot da delaš na novogradnjo in še vedno stara plesniva in vlaga ker nekoč se izolacije niso delale pa matrjal slabi ..

    • vzev 13:33 31.marec 2024.

      Aja? Starša sta hišo zgradila leta 1990. Hiša ima izolacijo, na materialih se sploh ni šparalo in hiša nima nobene vlage in plesni. Pa se do sedaj ni nič kaj pretirano vlagalo v njo. Ne vem od kot tebi, da ...prikaži več se takrat ni delalo izolacij, drenaž....

    • vzev 13:58 31.marec 2024.

      Sedaj sem pogledal sliko te hiše. Ta hiša res nima fasade, toda to ne pomeni, da v tistih časih niso delali izolacije. Drugače je pa ta hiša še vedno 100x boljša kot novo stanovanje v bloku. Prav tako, pa hiša ...prikaži več še vedno ni v takšnem stanju, da bi jo bilo potrebno podreti. Edini res velik minus je, da je cesta čisto poleg hiše.

    • Avatar lopov
      lopov 15:52 31.marec 2024.

      eh ne no vem kako se gradilo ... če jo želiš kupi jaz sem samo kometiral prevweč stroškov za staro stavbo vržeš denar vstran ..

    • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 23:47 31.marec 2024.

      Tista na fotki je kvečjemu iz 1896

    • Avatar lopov
      lopov 17:14 01.april 2024.

      ne dam toliko za ppodrtijo če mam denar

  • anton412 11:51 31.marec 2024.

    Hvala za ljubljansko meglo tukaj gori jo ni večno sonce.

  • jazalen 08:02 01.april 2024.

    Kakor kdo. Živeli smo v mestu, v bloku 9 let in se ne želimo v mesto za nič na svetu. Hišo smo zamenjali s stanovanjem ( 2ss), pridobili ogromno prostora, miru, predvsem pa svobode. Stroške sami koristimo in nam jih ...prikaži več ne določa upravnik in stanovalci bloka. Z enim avtom se trije vozimo, Mesto je za službo in to je to. Vsak po svoje, mi se zagotovo ne vrnemo.

  • Majazmaja 10:49 31.marec 2024.

    To so hiše, ki jih človek noče niti zastonj, ker so jame brez dna. Prevelike, slabo izolirane, brez e. izkaznic, slaba razporeditev prostorov, verjetno tudi gradnja vprašljive kvalitete. Lokacija je problematična (plazovi, voda, sonce), vprašanje, če je mobilni signal (!!!), ...prikaži več internet povezave (delo od doma) pa raje ne omenjam.

    • vzev 11:57 31.marec 2024.

      Še vedno bolje, kot živeti v mestu b bloku.

    • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 21:26 31.marec 2024.

      Vzev, odvisno, kaj ti je pomembno. Če to, da si v bajti, potem imas prav. Vendar si pri taki bajti, kot je na fotki, njen suženj. Imam sam staro bajto in vem, da je treba stalno nekaj rihtat. Zato sem ...prikaži več se odločil, da grem v temeljito obnovo. Ki me bo stala goro denarja, o čemer pa rajši ne bi razpredal. Medtem ko za stanovanje plačaš tisti rezervni sklad, pa naj se zajebava upravnik. Čeprav so tudi oni eni lopovi. Jbg, najbolje je biti socialc v državnem stabovanju za sicialno najemnino.

  • Idioti 10:15 31.marec 2024.

    Naslov : PRIPIZDINA B.Š. !

  • ico8 09:48 31.marec 2024.

    V ta rdeci savski graben me ne spravite niti z verigami! Pa se yugocote(tisto z zvzdo) nimam nobene vec, da bi me tavarisi sprejeli medse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.