Slovenija
8727 ogledov

Bliskovita akcija, pridržana direktorja in štirje vozniki

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:41 17.junij 2021.

    V gozdu na Pohorju nad štirisedežnico Poštela ,kjer s stroji opravljajo sečnjo in uničujejo gozdne poti smrdi po sami gnojevki . Lahko bi kakšen inšpektor preveril stanje . Po treh letih sem se odpravil na Pohorje in tudi zadnjič .

  • Albatroz 13:32 17.junij 2021.

    Res ni lepo odlaganje različnih stvari v naravo, je pa malo čudno da to blato ko je prišlo iz čistilni če je bilo kontaminirano in nevarno sedaj pa bo primerno za predelavo in humos.

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 13:53 17.junij 2021.

    Upam na najvišje kazni za smrade, ki vidijo samo svojo korist.

  • Ender3 14:34 17.junij 2021.

    Težko bo dočakati pravi sodni epilog, ker pri nas se vse konča na proceduralnih napakah, ob nesposobnih tožilcih in pristranskih sodiščih. Če ne bi bilo tako, bi vsak potencialni kršitelj dobro razmislil v kaj se spušča.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 15:32 17.junij 2021.

    "Predkazenski postopek poteka zoper več osumljencev, skupno je bilo pridržanih šest oseb, dvema osebama je bilo pridržanje že odpravljeno," so še navedli mariborski policisti. Direktorji so že na prostosti...

    • Avatar Leon
      Leon 16:08 17.junij 2021.

      Mafijski odvetniki bodo ponovno zaslužili

  • rd2dmk2 16:32 17.junij 2021.

    sramota za traktoriste, da svojo zemljo za par cekinov prodajo. pravijo da lahko 400.000 ljudi ostane brez pitne vode. pa dajmo bit žleht. če ostanejo brez vode, pa naj jo sami plačajo. me zanima kolk časa bo trajal da bo ...prikaži večo 400.000 ljudi izstavilo račun. že nekomu. direktorju čistilne naprave, ki ne preverja dokumentov, traktoristom, ki veselo pomagajo, sindikatu šoferjev, ki ne ščitijo delavcev pred grabežlivimi šefi in GZS, ki podpira podjetnike takega kova.

  • Sheldon_Roth 17:03 17.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 19:51 17.junij 2021.

    Vsi udeleženi človeški osebki naj za kazen pojedo vsebino blata!

  • sam1 08:11 18.junij 2021.

    To je bilo pa res bliskovito-le,da bodo odgovarjali le tisti na koncu verige,pravi zaslužkarji pa se bodo kot je pri nas že vpeljana praksa oprali vsake krivde in za svoja početja najeli druge "podizvajalce",ki jih ni ravno težko dobiti,če jim ...prikaži več ponudiš nekaj zaslužka pod mizo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.