Slovenija
509 ogledov

Hofer: "Izdelki podvrženi strogi kontroli"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smito23 11:29 25.julij 2011.

    mah...Hofer je še v redu čeprav je jasno, da je najbolj za en drek od teh nizkocenovnih-ki-to-niso.najbolj malomarni in za en drek so pri tušu

  • frid 12:20 25.julij 2011.

    isto se je men zgodlo s kruhom Spar vital linije - rženi

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:14 25.julij 2011.

    A ne morte žret klasičen črn kruh pečen v pekarni?Ker se preseravate z telimi kao "zdravimi"kruhi se pa zgodi takle!

  • AtaSmrk 11:55 25.julij 2011.

    S tem istim kruhom sem imel podobne težave, in že ko ga odpreš, vidiš, da je preveč vlažen, kar pomeni, kot je zapisano, da ga pakirajo toplega, vlaga kondenzira in evo plesen. Lepo neseš nazaj in vržeš v glavo, kot sem jaz, pa je.

  • KOJAK 15:13 25.julij 2011.

    Bravo, ko si ga nekomu vrgel v glavo so dokazal kakšen car si... Zamenjali bi ti ga tudi brez tvojega debilnega izpada. Pač se zgodi, da je kaj plesnivo, da je žaba v kumaricah ali kaj podobnega, greš nazaj in ...prikaži več zamenjaš. Da pa to slikaš in objavljaš na internetu pa je zame debilno. Zanimivo da ko kašen slovencelj kupi avto ali tv pa ima le ta kakšno napako tega ne objavlja na internetu, pa je za to dal precej več kot za en kurčev kruh...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.