Slovenija
12895 ogledov

Kralji ulice: S Hoferjem se dogovarjamo za nadaljevanje sodelovanja

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 22:50 06.december 2019.

    Najbolj mi grejo na k mladci pri 30., močni ko biki in zdravi, ko ribe in razni romunski cigani, ko mi sredi dopoldneva stopijo pred vhodna vrata v hofer, lidl in druge trgovine in vsiljujejo glasilo lenuhov ali fehtajo. Bojkot ...prikaži večt hoferja, če bo klonil pred temi klošarji.

  • ode 07:25 07.december 2019.

    Pozivam k bojkotu Hoferjevih trgovin, če ne odstranijo klošarjev izpred vrat.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 20:26 06.december 2019.

    Pri prodajalcu, kjer jaz včasih "prostovoljno" prispevam mi ni jasno samo to, kako ima vedno drugo številko prodajalca na izvodu, stoji pa pred vrati cel mesec in prodaja eno številko ali pa še kako za nazaj. Prispevek pa če sodim ...prikaži več po sebi je vedno nekje v rangu med 2 do 5 euri, odvisno od tega koliko drobiža nosim s sabo. Nelagodje o čemur je govora pa je Slovencem privzgojeno, kot občutek krivde. Eni imajo to v glavi rešeno, drugi verjetno menjajo kraj, da se temu izognejo? Vsak ve zase!

  • porko2 08:34 07.december 2019.

    Ti prodajalci so res nelagodni. Zanima me kje dobijo sredstva za tisk in pripravo. Bolje bi bilo, da postavijo en zaboj za prispevke. Jaz bi vedno kaj prispeval.

  • Žurnalček 10:11 07.december 2019.

    Na privatnem zemljišču brez posebne pogodbe z lastnikom , ne more nobeden izvajati trgovinsko dejavnost ! Tudi če ga lastnik posebej ne preganja ali opozarja !

  • Avatar Astelarra
    Astelarra 23:51 06.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Žurnalček 10:04 07.december 2019.

    A zdej so že klošarji lahko stranka v postopku ! NAGONTE jih iz svojega zemljišča in to brez pardona !

  • Solton 05:04 07.december 2019.

    Ne sodite, da ne boste sojeni! S kakršno sodbo namreč sodite, s takšno boste sojeni, in s kakršno mero merite, s takšno se vam bo merilo.

  • Aleš Jordan 08:54 07.december 2019.

    Prodajalca Kraljev ulice še nisem videl, da bi bil nadležen. So pa nadležni tisti, ki izkoristijo kakšen odvržen izvod in nadlegujejo ljudi. Sicer pa...snobom je napoti vse kar ni v njihov prid. Sigurno so se pritožili "ljubljančani".

  • Antonio 19:46 06.december 2019.

    Meni osebno v zadnjih letih Kralji ulice niso bili nikoli neprijazni, vedno pozdravijo, ne prosjačijo... v KR večinoma grem v Hofer, tudi Koper, LJ, Medvode....vedno lepo pozdravijo, itaq vem kaj ponujajo... pa ko grem iz trgovine ven, vedno povem da ...prikaži več ne berm tega glasila, jim pa vseeno 1 € dam...bolj me motijo potentneži, ki parkirajo na coni za intervencijo, sploh Medvode Hofer, tudi Koper...direktno pred vrati v trgovino...to bi morali rešit... So bili pred leti klošarji pijani pred vhodom

    • Antonio 19:49 06.december 2019.

      sedaj pa zadnja leta ni več tega... so Kralji, tudi včasih kaka gospa uboga... pustim kak €, so prijazni, pozdravijo, tudi če ne vzameš nič od njih.... Vsaj jaz tako opažam...pa gledam res naokoli...ni mi težko dat 1€ človeku ko ...prikaži več je prijazen in nevsiljiv...

  • Avatar praufo
    praufo 17:58 06.december 2019.

    banda, škoda je naredik kakšno klopco pred štacuno, da ne govorimo o trgovinah, kjer se vse tako mudi in sploh ni pulta, da bi človek nekaj zložil, preden pobere artikle, ... hitro plačaj in čimprej spizdi, paa to je neprijaznost ...prikaži več do konca, hofer, lidl, evrospin je itak nivo kot je , amapk poden in tega kretenizma se še drugi navajajo ... plačaj-spizdi, če kaj rabiš isti postopek

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.