Slovenija
60313 ogledov

Hojs namignil, kakšni bodo ukrepi med božično-novoletnimi prazniki

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 12:45 14.december 2020.

    In se je začelo ..... fino lepo počasi .....

  • Avatar ovca
    ovca 12:33 14.december 2020.

    Gestapovec brez pameti, kajne nepreklicno odstopljeni!

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 12:48 14.december 2020.

      Predlagam, da zaradi podobnih kretenov, prevarantov in goljufov oživi tradicija potapljanke na Ljubljanici pri Čevljarskem mostu z naslovom Hojsanje na Ljubljanici.

    • Avatar ovca
      ovca 13:10 14.december 2020.

      Dago, ti si še človeški... Jest sem bolj za srednjeveške fore, razčetverjenje .... tako, čisto počasi..... (ja sem čisto nečloveška do NE ljudi)

  • Zikollino 12:48 14.december 2020.

    Pravilo: glavno, da lahko mi Ljubljančani in Kranjci obiščemo obalo, Ko j*ebe Štajerce in ostale ... in čudežno so se rezultati najboljj zaraženih regij spremenili njim v prid ... pa, marš stoka pokvarjena ...

  • Avatar Leon
    Leon 12:53 14.december 2020.

    Hojsovanje ali ta veseli dan za Slovence ? Sicer zelo strokovna razlaga; Č bo okroglo bo buča ,kockasto pa bo cigel !

    • Avatar Leon
      Leon 12:56 14.december 2020.

      Za silvestrovo bo pokalo po celi Sloveniji .

  • sam1 12:52 14.december 2020.

    Ja,še dobro,da niso odprli občinskih meja samo za svoje pripadnike ,ki to lahko dokažejo le s članskimi izkznicami-in to je strokovno ravnanje za obvladovanje epidemije.......

  • l4hoy 12:56 14.december 2020.

    https://support.google.com/googleplay/android-developer/contact/takedown V application package name vpiši polni ime aplikacije: si.gov.ostanizdrav Reason for flagging izberi: Unlawful activities V Explain polje : App si.gov.ostanizdrav violates privacy laws and constitution as it used by extrem right govermnent to monitor and limit movement of ...prikaži večment of citizens. Since Google who developed the underlying technology, only allow its use in voluntary applications, the App should be removed.

  • Smacky77 13:42 14.december 2020.

    A to pomeni da ne smem po malico??

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 13:46 14.december 2020.

    Butec in Butec, druga ti ne morem rečT, RES SI BUTAST

  • srecko082 17:49 15.december 2020.

    če bodo nemci jedli drek , ga bomo tui mi? g.Ģ.!

  • comsine 17:45 15.december 2020.

    www︎.︎AmiaPex︆.︆net - oddličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • tomaz65 17:01 14.december 2020.

    Pa koja budala si hojs a to ves kmet neumni

  • milena7 20:02 14.december 2020.

    Nemcija bo meje zaprla zato, da ne bodo šli auslendarji domov in ne bodo potem spet virusa nazaj prinesli. Že vejo od kje prihaja...z juga. Pri nas bo pa verjetno Hojs meje odprl na stežaj pa še vse begunce povabil ...prikaži več naj pridejo azil zahtevat.

  • Avatar praufo
    praufo 17:39 14.december 2020.

    mene zanima, glede nato, tale hojs bojs tako veselo opleta s kaznimi , kaj pomeni, če grem na zdravniški pregled z avtobusom v drugo občino, uporabljam pa navadni telefon ... lahko si kazen v rit vtakne, lahko mu jo celo ...prikaži več zatlačimo v guzico, baraba

  • Build_NEK2 14:04 14.december 2020.

    Sem šel gleda na nijz in majo v osrednjeslovenski regiji največ okužb. Zakaj potem tam odpirajo meje?

    • Boštjan Bratina 15:34 14.december 2020.

      A lahko prosim vklopiš možgane... gleda se na število prebivalcev in ne totalno. Vsaj to je nekako logično.

  • rene63 10:18 15.december 2020.

    Hojsek kaj mmo mi z švabi mater ti jebem govno.... Kje je pravna podlaga da bo keri od tvojih plavih bavilov meni v telefon gledo... Nisem kriminalec ne isce me plicija torej vi si upate ajde hojsek bodi ded pa ...prikaži več pridi sti preverit ce mam nalozeno pa se boma na 4 oke zmenla zakaj je nimam prokleti idijot dolzaiti

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:49 14.december 2020.

    A se bomo tudi glede cepljenja zgledovali po razvitih državah? Tam že cepijo, kaj pa pri nas? Dajte že enkrat cepit staro populacijo, da bomo ostali imeli mir. Če je pričakovana preostala življenjska doba še 5-10 let, kaj sploh lahko ...prikaži več gre narobe s cepivom? To bi morali začeti že včeraj.

    • francek 15:25 14.december 2020.

      Tudi ti boš enkrat star, če ne boš mlad umrl.

  • kapibara 14:40 14.december 2020.

    Vlada- sam bol na živo... sam bol na poskok.. samo užeži...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.