Slovenija /slovenija/crna-kronika
5449 ogledov

Homofobičen napad v gejevskem klubu v Ljubljani

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gggg 16:10 01.november 2019.

    Zakaj so bili po zaprtju kluba v njem še vedno gostje? Kaj pravi o tem tržni inšpektor?

  • Preprostež 17:18 01.november 2019.

    Hmm, kako pa so ti huligani vedeli da je tam LGBT klub? Da niso sami...?

  • munja 09:33 03.november 2019.

    Ne vem, zakaj se morajo toliko izpostavljat in poudarjat svojo usmerjenost, če se pa imajo za normalne?? Tole razbijanje pa so lahko uprizorili tudi sami. Malo je vse skupaj čudno, zakaj bi nekdo prišel razbijat ob 6. uri zjutraj, če ...prikaži veče je bilo že zaprto.

  • e0971c1f9a317a3f36ab638a19c501780199c710 17:00 03.november 2019.

    LGBT / propaganda ( že dolgo niso bili slišni pa pride zelo prav tak incident????) Auu dobijo svoj semafor

  • Naklonsky 15:02 02.november 2019.

    Ah, to so se stepli med sabo. Ljubosumje. Kelner je nekoga po pomoti prijel za tazadnjo pa jih je dobil.

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 02:10 03.november 2019.

    Osebno nimam pomislekov proti istospolno usmerjenim ljudem, ni mi pa jasno, zakaj je potrebno, z paradami ponosa recimo, vesoljnemu svetu oznanjat : " Jaz sem pa gej, lezbijka etc", če pa se tem ni nič narobe. Jaz in večina ljudi ...prikaži več ne prirejamo nobenih shodov, da pokažemo spolno usmerjenost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.