Magazin
42 ogledov

Homoseksualci policiji prijavili tekmovalca šova Kmetija: Nov začetek

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dav Lob 21:03 08.december 2016.

Sicer na tvoj čudovit besedni zaklad sklepam da si res to kar si omenil.Ne skrbi ti ne zamerim tudi takšni živijo"upam da srečaš svojo pravo ljubezen in odrasteš v moža pa če prav v ritopikeca.

AtaAufbiks 20:41 08.december 2016.

Če branim homoseksualce, še ne pomeni, da sem tudi jaz homoseksualec! Najbrž pa si ti prikriti homoseksualec, ker je bilo že zdavnaj dokazano, da so najbolj nestrpni homofobi prikriti pedri!

AtaAufbiks 19:46 08.december 2016.

Jaz sem nestrpen samo do nestrpnežev!

AtaAufbiks 19:46 08.december 2016.

Homoseksualnost ni bolezen, pač pa je bolezen homofobija, zato bi se ti moral zdraviti! Sicer pa so homofobi ponavadi latentni pedri in najbrž si tak tudi ti!

• Dav Lob 19:05 08.december 2016.

Dejstvo je" da bi se morali istospolni zdraviti tako kot se zdravijo ljudje z depresijo in se vprašati ali je normalno da moški s svojim penisom občuje z drugim moškimv danko. IN takšnim parom prepovedati kakršnokoli vzgajanje otrok ...prikaži več otrok kot tudi lezbičnim parom.

• dr.slo 19:03 08.december 2016.

se pravi, tvoj fant ni gej

• Zmago 18:40 08.december 2016.

Pa res. Kak' si ti strpen. Naravnost občudovanja vredna je tvoja strpnost !!

• Majazmaja 18:28 08.december 2016.

Tvoj komentar sporoča, da si latentni gej. Tako nastrojen si zato, ker se bojiš lastne seksualnosti. Pri 80. bi bil lahko bolj zrel in 'skuliran.'

AtaAufbiks 18:21 08.december 2016.

Očitno se na te stvari močno zastopiš!

• Five 18:16 08.december 2016.

Dober se ti je vse skupaj sfuzlal!

• Five 18:04 08.december 2016.

Imel si hudo izkušnjo z pedofilom!Pedofil te je zlorabil!To ti pa lahko pusti hude posledice. JA!

• Five 18:02 08.december 2016.

Ima polna usta sline, tale Dav.In to takoj, ko sliši, da je peder v bližini.Ja, ja, je nekaj na tem, ga hudo privlačijo.

• Five 18:00 08.december 2016.

Pa dobr no!80 let že živiš, pa nimaš nič več pameti, kot je je imel Hitler.Bejš, peder!

• Five 17:58 08.december 2016.

Dav Lob, hehehe, tebe pa geji precej rajcajo.Jih imaš polna usta.\s\s:)

• Igor Đukanović 17:19 08.december 2016.

Ludvik, ti nisi imel izkušnje z moškimi pač pa z nasilnimi moškimi. Ne moremo vseh moških kaznovati zaradi tistih nekaj odstotkov, ki so nasilni do žensk (ali drugih moških).

• Ludvik Miholic 17:00 08.december 2016.

jas sem jih obcutil kot devetletnik in se danec imam probleme sus pa nestanejo geji

• ecco 15:37 08.december 2016.

Tudi stavke ne potekajo v tišini, pa jih ne prepovemo! Čeprav bi nekaterim gospodarstvenikom in politikom to dišalo!

• dimnikar 15:36 08.december 2016.

Takšne želje nihče ni nikdar izrazil. To so si izmislili vodje vaših cerkvenih krožkov, zato da vas lažje manipulirajo.

• dimnikar 15:35 08.december 2016.

Ta beseda ni prepovedana, samo trpeti moraš posledice neodobravanja družbe okoli sebe. Pač si bodo mislili svoje o tebi, če ti je vseeno ali ne, je pa na tebi.

• dimnikar 15:35 08.december 2016.

Svoboda govora (ki je mi, mimogrede, v resnici nimamo), naj bi bila omejena samo v primerih KONKRETNIH groženj glede posega v varnost drugih. Samo izražanje mnenj tu nikakor ne kvalificira.

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.