Slovenija
34 ogledov

Honorarci prisiljeni v podjetništvo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dušan Jakič 22:44 13.januar 2014.

    "Inšpektorat za delo je lani odkril 201 primer, ko bi morali biti delavci zaposleni, pa niso bili."To pa je sramota ... res smešno majhna številka!!!

  • jzzzze 09:14 14.januar 2014.

    takoj obvesti delovno inšpekcijo, pa bo letos takoj 5 primerov več!

  • dragec 10:32 14.januar 2014.

    SPOŠTOVANI, NE POZABITE, S.P. SO POTEGAVŠČINE KAPITALISTOV V TRANZICIJI

  • mph 11:02 14.januar 2014.

    Tako, kot je kapitalizem samo novo ime za nekdanje sužnjelastništvo in fevdalizem, tako so t.i. "samozaposleni" v veliki večini samo novodobni sužnji kapitalističnega sistema.

  • frogstomp 09:40 14.januar 2014.

    iz ene solidne oblike zaposlovanja so ponudili: a) isto, samo da se več uzame delodajalcu in deljemalcub) pri istem obsegu prilivov delodajalcu ponudili možnost, da za človeka odkarta več in se z njim zaveže za manj fleksibilno obliko ...prikaži več delac) človeku, ki je prej opravljal zgolj delo naložili še, da se ukvarja z birokacijo..vse tri možnosti so po novem za obe partiji slabši. razliva se mi žovč ko gledam, da se slovenskemu umu ne posvita dlje od kaznovanja in prisile.. mi bi prisilili trg, da ustvari več. prisilili tako, da še več denarja odteče v blagajno in se od tam nekam zakocka.

  • speris 11:33 14.januar 2014.

    Tako smo majhni pa se omejujemo z raznoraznimi cudnimi pogoji in zakoni, namesto da nam bi bilo enostavno in legalno delat, delamo raje "napol" na crno..

  • Sebastjan Kroflič 07:59 14.januar 2014.

    Res je, jaz jih sedajle iz glave naštejem vsaj 5, za katere vem, da delajo po pogodbi, pa so v bistvu "redno zaposleni" v firmi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.