Šport /sport/nogomet
2162 ogledov

"Slovenci, Srbi ... vsi bi bili radi Hrvati"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Soljatar 12:40 12.december 2022.

    naduvanci balkanski primitivni...verjamite, da noben Slovenec ne želi biti Hrvat niti Balkanec.

  • bobubob 12:07 12.december 2022.

    Res? Mene naj izvzame. Ker se mi tako zagrebško napihovanje vedno bolj gnusi. Podobno mislijo tudi Hrvatje, ki so malce stran od njihove 'metropole' in morajo živeti od lastnega dela....in morajo torej sodelovati s sosedi na drugačen način....vsaj na videz bolj spoštljivo...

  • Stajerc 14:06 12.december 2022.

    Ta je pa res usekan.

  • SamoResnica 12:56 12.december 2022.

    NE ŽELIM, si nikoli nisem želel biti Hrvat! Boli me joly za njih in njihovo reprezentanco. Upam da jih bodo nabil nazaj na Hrvaško, pa naj si bo to v polafinau ili finalu. Puca mi muca za njih

  • jakec42 13:38 12.december 2022.

    Hrček pa res nočem biti se vidi kako jim zbija!

  • Ender3 17:02 12.december 2022.

    Kakšni kockasti neki, kaj vam bo ponos, se boste preživljali z nogometom. Ne moreš srečo stalno izzivati in hraniti ljudi z nesmiselno in pretirano euforijo..

  • optimist11 13:27 12.december 2022.

    Bravo, navijam za vas. Ne bom pa menjal državljanstva..ha,ha Zavedajte se , imate srečo da ni naših na SP. Livakoviču ne bi pomagalo 8 parov rok.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 18:18 12.december 2022.

    Če človek ne zna in zmore drugega, kot igrati nogomet, se mu tudi misli vrtijo le okoli tega. Pa obstaja nebroj drugih dejavnost, ob katerih človek je človek zadovoljen in uživa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.