Šport /sport/nogomet
9458 ogledov

Hrvaški zvezdnik: Ne me zaje... Jeziš me!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mercedesb 12:40 06.julij 2018.

    Šime,pravi sime,vse kar znate je teci za zogo in se kregati s sosedi okrog sebe,kamen,morje in sonce,to je vse kar imate

    • zdravka 11:05 07.julij 2018.

      Ja, res je! Mimogrede- knjiga o bontonu temu mladcu pripada 10000%! Kakšen odnos- športen? Ne!!!

  • Avatar vec
    vec 23:05 06.julij 2018.

    rusi jih bodo nabili to je garant

    • zdravka 11:02 07.julij 2018.

      In to fiiiinooo😁👍 Ni mi pa jasno, le kako ena predsednica izjavi: Srušit čemo jim snove??? Komu?Zakaj? A se dajejo take izjave? Vsi se borijo po svojih najboljših močeh in vsak je prišel z sanjami! Zame osebno- plitka izjava👎👎👎👎

  • janez812 15:21 07.julij 2018.

    odjebte stemi reklamami oderuhi..ljudje ne nasedajte tem lopovom

  • Chloe_Gairdner 17:02 06.julij 2018.

    Google zdaj plačuje € 701 do € 012 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom lahko to naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 32571 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje to lahko brez težav zaslužijo € 623 dnevno in lahko zaslužijo celo višjee ss časom ... Tako sem začel ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.