Svet
11021 ogledov

Dvignili cene, zdaj se pritožujejo, da termini preko Bookinga niso zapolnjeni

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lopov
    lopov 11:41 08.junij 2023.

    OD mene ne Hrvati niti Slovenci turizem ne dobite niti centa... za 20 evrov se najem napijem.. in kopam cel dan na plaži.. kdaj se mi zahoče... da bi prenočišče placal 120€ vseliš se lahko med 16:00/17: 00 h da ...prikaži več da od dneva nimaš tistega nič.. drugi dan se do 10:00ure moraš izseliti... spet nimaš nič od dneva... FAK OFF... Brisačo za preoblečt sabo... pa na vlak pa na potep... rano zjutraj na morje zvečer domov... in te stane 20€ po osebi v trgovini kupiš kar rabiš frišno ledeno..

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 11:57 08.junij 2023.

      Jest poznam se cenejš opcijo: vsaj v 1 smer z biciklom.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 12:02 08.junij 2023.

      Aja, če mas froce, pol to ne gre. Ne tvoja, še manj moja.

    • oneh 12:46 08.junij 2023.

      Zakaj s froci ne bi šlo- ona s froci na vlak, ti pa šparaš tako, da greš s biciklom. Pa če kdo misli, da je namen dopusta, da se namakaš v vodi ali celo, da moraš iti nekam pol se ...prikaži več pač močno moti. Primarni namen je, da se duševno spočiješ. Četudi se fizično ne spočiješ pa si podvržen drugačnim naporom in potem lažje premaguješ vsakodnevne. Tako lahko povsem dobro dopustuješ tudi doma, če počneš tisto kar ti ugaja in ne nekja zaradi drugih.

    • Avatar pantani
      pantani 07:38 09.junij 2023.

      Oneh,tukaj se strinjam s tabo. Sem že šel s kolesom na morje, še za časa, ko sem vozil samo z gorskim kolesom. Kupil sem dve potovalni torbi za kolo, ter ruzak na hrbet in šel s kolesom do Crvenega vrha, ...prikaži več kjer sem pri sestrični v bungalovu bil 1. teden. Nazaj pa spet s kolesom. Lepa nepozabna avantura. Bilo pa je to leta 2004.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 08:16 09.junij 2023.

      Misli sem: ne gre da bi froce s kolesom tovoril. Pa vso uno navlako. Sicer pa sam prakticiram točno to, kar sta oba napisala. Zame osebno je tura do morja (Lj-Pag) najlepši del morja. Ko sem 2014 delal osebni rekord ...prikaži več 20k km/leto, smo pa tako hodili povsod. Žena z avtom, jaz s kolesom. Povsod.

    • Avatar pantani
      pantani 09:32 09.junij 2023.

      Dober si, meni je ratalo največ leta 2019 - 14.500km.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 10:14 09.junij 2023.

      Tudi lepa. Itak sem to naredil samo tisto leto. Jan, feb, nov, dec po jurja, ostale mesece po 2. Jbg, čas mi je dopuščal. Je pa to prehuda. To je povp 60km/dan med mocnejsimi meseci. 1 dan sčije, moraš 2 ...prikaži več dni vozit stotko. Aja, hribov nisem tisto leto delal veliko. Sicer sem imel nek nabor hribov, ki sem jih vozil, vse iz Lj, razen za krožno turo KG-Vršič-Bovec-Mangart sedlo-Predel-cez IT nazaj do KG sem do izhodišča pripeljal z avtom. Med hribi sem vozil še Kum, Krvavec, Velika pl, Menina,

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 10:15 09.junij 2023.

      krožna Lj-Kranjski rak-Logarska-Pavlič-Jezersko-Lj, Blegoš, parkrat Porezen, Slivnico, Limbarska, Pokojišče potem kar krog čez Slivnico in Bloke nazaj proti Lj, pa seveda vse hribe okoli Lj (Krim, Rakitna, Kurešček, Janče, Katarina, Koreno, Toško, Orle,...). Prejsnja leta smo nekaj rekreativci tekmovali med ...prikaži več seboj v okviru Agencije za šport. So bile kategorije vzpon na Mali Lipoglav, 10 hribov okoli Lj, pa cca 100 km krog okoli Lj.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 10:16 09.junij 2023.

      No, teh zadnjih se je takrat nabralo okoli 70, hribov za 4 kartone, Lipoglavi so bli spotoma, prej naštetih bolj oddaljenih hribov pa tisto leto nisem vozil. So bli cilji bolj podrejeni temu, da zmagam v vseh kategorijah. Zadnja leta ...prikaži več bolj en kurc vozim. Par jurjev. Edino dol do Paga še skočim. Pa se to lani ne. Ni cajta.

  • jjjaaannneeezzz 12:16 08.junij 2023.

    Tudi kampiranje je postalo drago. Je pa res, da za približno isto ceno dobiš lahko zelo različne zadeve. Lahko čisti klump, lahko pa kaj takega, kar celo opravičuje ceno. Trg sicer dela in vse je posledica trga.

  • Avatar Garancija
    Garancija 14:08 08.junij 2023.

    Vse ima svoje meje

  • Ender3 14:01 08.junij 2023.

    Samo eno leto jih bojkotirat in naj hrčki preživijo mimo tistega, kar jim omogočajo naravne danosti. Naj lupijo Nemce, Austrijce, Italijane...njihova kupna moč je večja, kot je žep slovenceljnov..

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:07 09.junij 2023.

    Ni panike,tam se apartmaji najemajo praktično sami ,ker je toliko turistov,da ti tudi rezervacijo poplačajo z obrestmi ,če jo prekineš in tega nastaniš,nič novega ni to.

  • Pierre 14:26 08.junij 2023.

    Pri nas seveda nimamo težav ker je vse poceni????? Nehajte s to Hrvaško, eni hodijo tja eni pa ne. Samo da se SLABO piše o tej deželi!!!!!

  • miho 12:10 08.junij 2023.

    Turizem greš nekam z avtom dol na morje pa v avtu spiš, umiješ se v morju, potrebo opraviš v bližnjem grmu, kupiš hrano v trgovini in zunaj poješ, potem greš plavat in spet nazaj do avta, kjer se naspiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.