Svet
11 ogledov

Hrvaška dobila novega mandatarja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 19:57 23.december 2015.

    Druga država, drugi mandatar.. pa koga to briga! To se dogaja tudi v Italiji, Avstriji, Madžarski... skratka, povsod. Nepotrebna pozornost, zelo dolgoooooooooo nismo več v Jugi! Bodo že uredili, njihov problem!

  • dragec 18:28 23.december 2015.

    Milanović ga je POPUŠIL

  • antitrust 18:45 23.december 2015.

    Hahaha, hrčeki so ga še bolj popušili kot mi s Cmerkotom

  • maresem2 07:00 24.december 2015.

    Bolj kot mi ga skoraj ne morejo.

  • dragec 09:25 24.december 2015.

    Izrodek, ne sodi po našem, hrvati so dobili tehnično vlado s gospodarstvenikom,mi pa imamo pravnika (ki so itak za nič). Tale njihov mandatar je zdomec,ki zelo slabo govori hrvaško, mogoče bo pa za CRO uspešen????

  • izRODEk 21:39 23.december 2015.

    Zdaj bodo hrvati videli hudiča - podobno kot pri nas je tudi tale barabin neoliberalni fašist, nastavljen zgolj, da hrvatom pokrade, kar še niso pokradli in prepusti v roke multinacionalkam pod okriljem tistih eno par psihopatov.Lahko rečem samo ...prikaži več SUPER!! Super, da se potem, ko smo na čelu vlade tudi mi dobili gnoja vseh gnojev, tudi na hrvaškem zgodi podobno in upam, da še kje. To bo namreč pospešilo agonijo fašizma, narod bo prej znorel in prej bomo začeli klati vse te pošasti in narodne izdajalce, ki sedaj namerno in zavestno uničujejo naša življenja.Smrt fašizmu - svobodo narodu! #UPOR zoper fašizem ni izbira - je dolžnost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.