Svet
64 ogledov

Hrvaška draži nastanitve tudi do 50 odstotkov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dobby 13:43 07.marec 2017.

    Mene v bistvu to ne preseneča. Gre za klasično razmerje med ponudbo in povpraševanjem in če je pač povpraševanje takšno bo tudi cena šla gor. Seveda je zmeraj vprašanje, kje je meja? Je pa po drugi strani dejstvo, da so ...prikaži več zadnja leta res precej vložili v kapacitete, predvsem tuje verige, ki prevzemajo hotele in kampe in to se tudi vidi.

  • tudbognasvečnereši 16:23 07.marec 2017.

    Vsako pomlad ista pesem, v kateri hočejo naši turistični delavci zadržati čim več slovenčkov v domačem morju. Jaz v našo mlako ne grem na dopust, je hrvaška zakon za naše morje.Pozdrav iz Dalmacije.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 05:57 08.marec 2017.

    In kater pošten in zaveden Slovenec sploh hoče it k njim na dopust,saj se obnašajo tako,kot,da so nas 91.oni osvobodili?Najraje vidijo,da jim samo nakažemo denar,sami pa ostanemo doma,to je njihov največji cilj.

  • Papaja Popi 12:55 07.marec 2017.

    Čudovito Hrvatarji ! ! ! Še bolj bomo hodili v druge lepše kraje.Boljše in cenejše, kjer nas že strežejo z slovenščino, sicer bolj slabo ,ampak se matrajo z jezikom, medtem, ko se na Hrvaškem bolj malo ali skoraj nič.

  • AnzeSmolej 14:30 07.marec 2017.

    Meni se to zdi prav fajn. Kar naj dražijo. So toliko bolj mikavne potem druge destinacije. Če pa že pridem bodo pa veseli da sem prišel, ker nastradali bodo majši in manj znani kraji.

  • Alen Jazbec 15:28 07.marec 2017.

    ga ni denarja, da grem k gnidam na morje, o to pa ne. Vsaki mesec pljuvajo po nas, nas žalijo, ponižujejo, nisem tak osel, da bom še dopust tam preživljal, je pa na žalost še vedno precej takih oslov, ki ...prikaži več rinejo dol, pol pa jočejo kok se je podražal, pa kok stane pir, pa to pa ono, haloooo osli, butci kaj pa rinete k tej bandi zahrbtni!!!!!!

  • RallyPoint 15:45 07.marec 2017.

    Zakaj pa ti zmerjaš vse okrog sebe? Prosim bodi vsaj kulturen in se lepo obnašaj, kakšna vzgoja je to...

  • RallyPoint 15:46 07.marec 2017.

    no ja, saj tudi tebi ne gre ravno iz ust, kaj šele od rok ta naša slovenščina...

  • Avatar praufo
    praufo 08:37 08.marec 2017.

    pozdrav iz slovenije, ostani tam dol, če ti je tako ljuba ta hrvatarska klima, lahko ti pa dam namig, da obstaja tudi kaj boljšega za tisto kar ti praviš zakon, pa še ceneje je ... ampak po želji

  • Avatar praufo
    praufo 08:41 08.marec 2017.

    prav imaš alen, niti ne zmerjaš, vse kar si napisal še kako drži, živijo od tega kar je bog naredu, oni so si pa prisvojili, no pa res je, da so še kako zelo dobrih v odnosih z vatikanom

  • Avatar praufo
    praufo 12:14 08.marec 2017.

    še enemu lep pozdrav iz slovenije, uživaj hrvatijo, upam da jim bo slovencev primanjkovalo, čeprav ne kaže tako ... no glede ostalih destinacij malo premisli in ne blefiraj, ker so cenejše in zagotovo bolj profesionalne

  • Avatar praufo
    praufo 12:21 08.marec 2017.

    dobby, napisal si kot en birokratek, očitno ti pa odnos nič ne pomeni, sicer pa ne vem katere narodnosti si, drugače pa malo je treba zakapirat, da mi slovenci ne moremo večno tolerirat teh hrvaških nategovanj, kar je preveč, je ...prikaži več preveč ... in odnos do slovencev je na hrvaški obali katastrofalen

  • Dobby 09:14 08.marec 2017.

    Sam grem tudi k njim in v desetletjih še nisem imel slabe izkušnje. Če imaš pa že v osnovi takšno percepcijo, potem imaš pa težave lahko tako na Hrvaškem, kot tudi v Grčiji, Španiji ali Kambodži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.