Svet
3539 ogledov

Zastrupitve s pijačo, raste število hospitaliziranih ljudi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:19 08.november 2023.

    kako je težko ugotovit. kupi se pijača in se das v analizo. tisti politiki in veleumi, ki pravijo da je vse ok, pa naj jo lepo pijejo pred kamero,amapk steklenico, ki mu jo dostavijo takole na blef, ne v stilu ...prikaži več se gremo cepid pred covid . pa dobijo šus fiziološke raztopine.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:44 08.november 2023.

      Ne govorit o covid cepivih,te bo MS takoj napadel v stilu, da si nerazgledan,neizobražen...!!!

  • mph2 10:17 08.november 2023.

    Kaj bi radi rekli, da ne vedo ali je "psihogeno" ... seveda je to znano in tudi mehanizmi, .... ampak temeljito dvomim, da ima lahko kdo ožgano fizično požiralnik na "psihogeni" ravni. Naj pač ugotvovijo, kar se da, ali je ...prikaži več požiralnik poškodovan ali ne.

  • Idioti 12:20 09.november 2023.

    V vsake kotlu kjer se meša kar koli, se dodaja kar se pač dodaja . Če dodate kislino prvo , se ona lahko odlije do pumpe in ko je vse zmešano in pripravljeno za polnjenje , pumpa požene najprej kislino ...prikaži večo , ki se ni uspela zmešati v kotlu . Tako sem jaz kupil JUB poravnalno maso , ki jo je bila sama voda oz. 3x manj gosta kot bi morala biti. Da so ob polnjenju najprej material v ceveh vrnili v kotel do tega in počakali na tistega pravilno zmešanega se to v obeh primerih ne bi zgodilo.

  • bobubob 09:55 09.november 2023.

    Ena pijača zastruplja hitro, druga pa počasi...med zadnjimi je tudi ljubljanska 'pitna' voda. Ki pa se vedno bolj bliža sodobnim evropskim pitnim vodam v jedrnih državah - predvsem s pomočjo inovativnih pravilnikov o 'kakovosti'. Ampak odgovorni državljani smo lahko brez ...prikaži več skrbi, saj strokovne stroke strokovno skrbijo za nas.....vse do strokovne upepelitve.

    • Idioti 12:22 09.november 2023.

      Če teb LJ ni všeč , kako lahko sploh greš na dopust . Jaz še nisem naletel na boljšo od LJ oz. enakovredno in ne povsod v SLO !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.