Slovenija
12281 ogledov

"Pri enem vozičku lahko prihranimo tudi sto evrov ali več"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bi_ba 14:32 23.januar 2023.

    Če greš pa v Italijo ali Avstrijo, pa prihraniš še nadaljnih 100 €. Mi vse kupujemo zunaj, od hrane, oblačil in tehničnih izdelkov, pa še izlet je zraven.

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:07 23.januar 2023.

      Cenovno si pa na istem,je pa fajn ja,ker mal potepanja ne škodi.

    • lojs 15:40 23.januar 2023.

      ja, ti biba, izlet danes ni več poceni, predvsem v takem vremenu, ko je še lahko kakšna cesta zaprta ... ni vse tako enostavno, razen če si par km od meje do bližnega marketa

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 15:52 23.januar 2023.

    Hitro Goloba zmerjat, ker imamo ceneje kot na Hrvaškem in po novem celo na Madžarskem..

    • lojs 16:27 23.januar 2023.

      ja, potolaži se, za vse pa res ni treba goloba obdolžit, maš prav

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:01 23.januar 2023.

    prihraniš tudi nekje 100eur,če namesto Mercatorja,Špar,Tuš kupuješ v Eurospinu,Lidl ,Hofer.

    • lojs 15:38 23.januar 2023.

      danes sem bil v hoferju , ena kurčeva jota, ki je bila v soboto še pod 2€, danes pa že 2,40€ ... ne vem, kdo je hoferju dovoli, da povišuje cene, al pa ti mogoče bolj redko zahajaš tja

    • Avatar jate
      jate 17:19 23.januar 2023.

      mislim da od teh vseh trgovin je evrospin nekako še najbolj poceni

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:14 23.januar 2023.

      lojs,jaz sem pač dal komentar kaj jaz mislim,ogromno se da pršparat ,če mal doma premisliš kje boš kupoval ,recimo sladkarije v Lidlu ,jim čist nič ne manjka pa je občutno ceneje kot v Šparu in še se najde.V eurospinu imajo ...prikaži več pripravljene zrezke,celo mesarji jih sproti delajo ,Šparu in da ne govorim v Mercatorju so zlatarji pa še meso je vprašljivo.

    • lojs 18:20 23.januar 2023.

      tudi če bi mel čas, ne bi tako kolovratil po štacunah, ker mi je že vse skupej ogabno ... pred časom sem se pogovarjal z eno trgovko iz spara, pa mi je rekla, da je pregledovala vse štacune in na ...prikaži več koncu NIČ ne prišparaš ... cene gredo vsak dan gor, to je dejstvo in tudi to je dejstvo, da je meso povsod ZANIČ , slabe kvalitete, okusa in vonja ... v diskontih ni nobenih mesarjev, ker potem bi bilo vse še dražje

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:26 23.januar 2023.

      V eurospin-u v kočevju je v trgovini mesarija ,zasteklena ,vidiš kaj počnejo not mesarji,razlika med drugimi mesarji je ta,da vse spakirajo in sproti nosijo v trgovino in nimaš stika z njimi.Ne moreš direkt od njih kupovat ,ampak postreženo meso in ...prikaži več celo panirano meso dobiš svežo.V mercatorju že dolgo od mesarja ne kupujem,zelo slabe izkušnje sem imel in zanič meso dobil večkrat.

    • lojs 18:30 23.januar 2023.

      super! se splača cel ta slovenistan prefurat, pa makar po potrebi počakat, da kakšno cesto odprejo ... samo da pridemo do kočevja in tega famoznega evrospina ... trud bo poplačan, ker tam imajo najbolše meso

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:36 23.januar 2023.

      Kaj ni nobenega eurospina drugje,če je samo v kočevju,drgač pa ko boš prišel ,takoj na začetku Kočevja boš mislil da si prišel v BTC .Na kupu imaš Tedi,Kik,Lidl,Hofer,Špar ,dva Petrola in Mol,še minuto vožnje naprej Mercator center in na drugem ...prikaži večm koncu mesta Tuš center.

  • lojs 15:31 23.januar 2023.

    toliko držav silijo v eu, potem pa politiki ne znajo razložiti, zakaj se živlenje državljanov po vstopu takoj podraži ... pa še kar vstrajajo, fajonka baje dobi provizijo, če spravi še kakšno revno državo v eu ... nimaš kaj biznis

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.