Šport /sport/kosarka
20487 ogledov

Hrvaški mediji in navijači besni: Ugasnite ta šport

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • onxxx 16:37 01.julij 2022.

    Hrvaški navijači so še kako lahko besni vendar pa je glavni krivec za to nesposoben trener hrvaške, ki v prvi četrtini ni primerno ukrepal. Slaba obramba brez osebnih, brez prekinitev igre in brez organiziranih napadov je privedlo do tega, da ...prikaži več se je slo razigrala. Mogoče pa je tu v igri tudi kakšen evro.

  • radovednica 09:52 01.julij 2022.

    Vsi veseli, da komentirate, kako so Hrvati razočarani. samo te populistične lažne samohvale. To ne pomeni nič in glejte raje dosedanje rezultate! Da ne bi spet izpadlo kot že tolikokrat? Hrvati bodo premagali Fince, mi pa "popušili" s Švedi. V ...prikaži večV drugem delu pa bodo Hrvati pokazali svoj jaz, slovenceljni pa kot običajno "so že utrujeni, so dali vse od sebe, ipd", pa kot običajno, pa, pa, ostali, tam, kjer jim je mesto, doma.

    • tadejcek007 10:30 01.julij 2022.

      v kolikor mi "popušimo" s Švedi, bodo Hrvatje drugi del kvalifikacij gledali doma iz kavča. Tako, da trolaj kje drugje ker o košarki nimaš pojma.

    • ico8 12:34 01.julij 2022.

      Pusti kosarko in poizkusi raje v kuhinji z lesenim "sporhetom"..., ker si pac radovedna!

    • nostradamus 13:35 01.julij 2022.

      radovednica 09:52 01.julij 2022. , kot kaze nimas pojma o kosarki in o slovenceljnih kot nas poimenujes no ja mi smo hrvatom ze pokazali naslednjo lekcijo jim bodo dali finci

    • kontrahan 14:01 01.julij 2022.

      Hja upam, da naši nadaljujejo v tem slogu. Nikoli se pa ne ve, kak slab dan za igro, pa smo tam, kjer bomo mi razočarani kot so sedaj Hrvatje.

    • ilija 09:42 02.julij 2022.

      To je vse odvisno od generacije in pristop in želja igralcev tudi mi roko na srce brez Dragiča Dončiča smo ena povprečna ekipa brez zamere Šiško, Murič, Zoki Dragič Blažiča pa Klemen Prepelič pa še gdo so vrhunski igralci samo ...prikaži več brez Dragiča Dončiča ni kemije ni ideje tako da uživajmo dokler lahko, sramota je pa za Hrvaško vseh teh zvezd od kukoča Rađe nobeden ni v hrvaški košarki naj se malo ogledajo na Srbe Savič ki je bil z jugoplastiko evropski prvak je v partizanu športni direktor Obradovič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.