Svet
2397 ogledov

Hrvaški policisti ustrelili migranta na poti v Slovenijo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 15:02 17.november 2019.

    pravilno je postopal, tud jst bi streljal vlomilca v moj dom

    • McBobo 15:29 17.november 2019.

      +1. Žal se bo treba kmalu oborožiti, ker miru je konec.

  • perhan63 15:05 17.november 2019.

    bravo..

  • jankop 14:57 17.november 2019.

    Zakaj samo enega??

  • mojglas 15:18 17.november 2019.

    Pravilno! Branijo domovino, ne pa mi ko jih samo naprej spusacmo.treba je zajezit nelegalne migracije in jim sporocit kaj jih caka ce ne upostevajo pravil. A zal je to le en proti... Tak da se ne bo nic reslo. Ljudje ...prikaži več pripravite svoje kovcke ker ko bodo oni zaceli delat selekcijo bomo lahko samo spakirali pa sli, ce bomo imeli toliko casa saveda. Oni nas nebojo tak ujckali ko mi njih.

  • vzev 16:59 17.november 2019.

    Hrvati vsaj branijo svojo domovino, Slovenci pa spuščajo notri vsakega, ki se mu zahoče. Sramota pa je tudi kako v Sloveniji omejujejo svobodo govora. Noben portal ne pusti komentirati ta dogodek. Čudno, da ga žurnal.

  • slovenski95 16:58 17.november 2019.

    Ustrelil so menda ravno tistega, ki ga je Fjonova nameravala sprejeti k sebi.

  • kurt 16:54 17.november 2019.

    Samo enega? Kaj pa poreče zdaj Šarec? Kako si dovolijo Hrvatje, ko dobro vedo kako jih naša politična srenja pričakuje.

  • gggg 17:02 17.november 2019.

    Zakaj pa ni šel legalno. Z dokumenti na mejni prehod. Ali pa celo z letalom direktno od doma - prišlo bi ga nekajkrat ceneje, pa še prej bi prišel na cilj. Seveda je pogoj, da ga na njegovem cilju kdo sploh rabi.

  • Avatar MS
    MS 16:33 20.november 2019.

    Jutarnji list je poročal, da naj bi policist streljal v zrak, a se je med streljanjem spotaknil in padel ter po naključju zadel migranta. Migrant pa je bil ranjen v prsni koš in n trebuh! Sklepamo; Policist se je spotaknil ...prikaži večil dvakrat, dvakrat padel in dvakrat po naključju zadel migranta! Prvič v prsni koš on drigič v trebuh!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.