Svet
128229 ogledov

Hrvaško uvrstili na oranžni seznam, obvezna 14-dnevna karantena

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarko Sarko 07:26 22.julij 2020.

    hrvate na rdeči seznam

  • Detel5ica 07:31 22.julij 2020.

    Končno ena država, ki se ne ozira na hrvaški turizem.

  • samo35 09:49 22.julij 2020.

    Ta nlvinar, ki je napisal ta članek bi moral dobiti denarno kazen zaradi zavajanja ljudi v naslovu. Kak si lahko to sploh privoščite?

    • janez.zalaznik 14:44 22.julij 2020.

      Opravičujem sem vam, če se počutite zavedeni, glede na to, da že mesece pišemo o slovenskem rumenem, rdečem in zelenem seznamu, sem predvideval, da ste seznanjeni s tem, da Slovenija nima oranžnega seznama.

  • alen009 08:48 22.julij 2020.

    Hrvati bi morali biti na rdečem seznamu že nekaj tednov. Več so vredne vikendice in ostali shit naših Janezov dol, kakor življenja in zdravje državljanov RS. Tak ti je to, kak te Janez vo(l)di.

  • boris30 08:45 22.julij 2020.

    Bombasticen naslov članka!? Kako se novinarji lahko spuščati na tako nizko raven...vsi bi pomislili da v Sloveniji potem pa Nizozemska! Žalostno,če si na tak način pridobivate tocke,dosti pa to pove tudi o vasem nadrejenem!

    • alen009 08:47 22.julij 2020.

      se ne strinjam glede naslova. Kakorkoli. Tudi knjige ne sodi po platnicah, a ne? Članek prebereš in ti je jasno kdo ima jajca v EU in se mu hebe kaj politika hoče. Mi bi morali Hrvaško imeti na rdečem seznamu ...prikaži več že vsaj 3 tedne, žal nimajo naši Janezi jajčk.

    • popokatopetl 10:28 22.julij 2020.

      Seznami so pač veliko bolj odvisni od politike kot od statistik.

    • alen009 13:46 22.julij 2020.

      Popo, žal je res tako. Več je vreden egoizem posameznega politika (beri naših politkov), kakor življenje državljana, ki mu je glas na volitvah podal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.