Svet
25 ogledov

Hrvati podražili trajekte samo za turiste

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Poss 00:33 02.junij 2013.

    Ni čisto tako. Te "sezonske" podražitve so uvedli lani. Torej 4 leta nazaj je bilo cenejše.Ampak me pa zanima kako bi se Hrvati strinjali, da mi uvedemo turistične sezonske vinjete, namesto 15€ za turiste 20€. So pa naslovi ...prikaži več člankov čist preveč zavajajoči, ampak smo si sami krivi ker kliknemo. klik = denar.

  • 2112 07:29 02.junij 2013.

    Ne vem, če bo to držalo. V EU je cena enaka za Hrvata, Slovenca ali Nemca. Ali se motim?

  • maresem 09:56 02.junij 2013.

    Nič se ne motiš. Itak je bolje imeti za soseda tata, kot hrvata.

  • JackD 21:21 01.junij 2013.

    Pa to je vsako leto. Od junija do konca septembra so sezonske cene, od oktobra do konca maja je ceneje. Tako je vsako leto in vsakič preberem članek, kako dražijo. Nikoli pa še nisem zasledil oktobra članka z naslovom "Hrvati ...prikaži več pocenili trajekte samo za turiste". Sicer so pa cene enake kot so bile poleti lani ali pa 4 leta nazaj

  • yorky 21:04 02.junij 2013.

    Ko smo mi uvedli vinjete, so se Hrvatarji pritoževali kako so drage, čeprav so se oni lahko cel mesec vozili po vseh naših Slovenskih cestah. Jaz pa sem moral lani sam do dopusta in nazaj plačati 50 eur, da sem ...prikaži več bil na dopustu. Žalostno in sramotno, ker ne znajo nič drugega kot samo lupiti turiste, ki so lahko sploh lahko veseli, da jih še kdo obišče, čeprav jih vsako leto čedalje manj. Z komerkoli se pogovarjam, kakšna Hrvaška, za tako ceno, grem raje kam drugam, kjer ti ponudijo veliko več za podobno ali še nižjo ceno. Sam kar se pozna, dražji letalski prevoz. Zuni ne poznajo light allinclusive!!!!?????????

  • Žurnalček 15:14 02.junij 2013.

    Stvar je popolnoma enaka kot pri vinjetah. Cene morajo biti za vse enake, lahko pa so za domačine samo brezplačne,ampak brez subvencij ladjarjem .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.