Slovenija
140 ogledov

Hrvati v Ljubljani oglašujejo po hrvaško

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 18:13 13.april 2014.

    Nič novega, saj se nas tudi zemljepisno lastijo.. :-(

  • Hypnos 18:19 13.april 2014.

    tudi na krku lahko vidite jumbo plakate v angleščini, ki vabijo turiste v postojnsko jamo...

  • mirko 19:03 13.april 2014.

    Dobro jutro !Ne le da nas južna manjšina demografsko ogroža, ogrožajo nas tudi kulturno (jezikovno).

  • 4krogci 19:28 13.april 2014.

    bolj kot hrvaščina ki nam je sosednji jezik nas bi moralo skrbet prisilno učenje in obvezno znanje za službo angleščina!!! italjani neznajo tujih jezikov,nemci isto ne vsaj po večini, mi se pa še hvalmo kako znamo da nas lahko pri ...prikaži več vsaki stvari silijo govorit in razumet angleščino!!!

  • vladek 07:53 14.april 2014.

    poglejte mal na Hrvaške splete strani,nahaja se precej Slovenski reklam v Slovenščini,kar je prav a ne

  • dragec 20:50 13.april 2014.

    ogroža tudi tvojo umazano, mozoljasto slovensko rit

  • kukin 22:17 13.april 2014.

    to ne znaš prebrat, ignoriraš in to je to če si kaj Slovenca, sicer jim pa zlezite v rit z nekaterimi politiki vred...

  • kukin 22:17 13.april 2014.

    to ne znaš prebrat, ignoriraš in to je to če si kaj Slovenca, sicer jim pa zlezite v rit z nekaterimi politiki vred...

  • Mario Vađunec 22:51 13.april 2014.

    sej je sam napisan svjetleči divovi pol je pa še v ang. napisan js nevidm nč narobe če so plačal da reklama stoji ubistvi je pa več kot pol reklam v tujem jeziku kle sploh ni prublem

  • širhakl 23:34 13.april 2014.

    Moje podjetje posluje z večino držav EU in vse dokumente v zvezi z poslom prevedemo,naročnik nam prevajanje brez zadržkov tudi plača.Zaradi splošne izobrazbe ni slabo ako obvladaš tuje jezike,ni pa dopustno,da je pogoj za delo obvezno znanje tujega jezika.

  • širhakl 23:35 13.april 2014.

    Moje podjetje posluje z večino držav EU in vse dokumente v zvezi z poslom prevedemo,naročnik nam prevajanje brez zadržkov tudi plača.Zaradi splošne izobrazbe ni slabo ako obvladaš tuje jezike,ni pa dopustno,da je pogoj za delo obvezno znanje tujega jezika.

  • Andrej Kovačič 23:40 13.april 2014.

    močvirje pač... lahko tudi v tajščini piše pa se to ne tiče slovenije, komaj čakam da se LJ z vso svojo mafijo osamosvoji pa pusti ostalo slovenijo da delamo normalno tak kot smo prej in mamo plane naprej, pošteno

  • vladek 07:01 14.april 2014.

    Pa tole vam dela PS za katero ste dali 65% glasov Bog čuvaj Slovenijo in naše otroke

  • KOJAK 07:30 14.april 2014.

    Uf koliko komentarjev in izlivanja gneva slovenceljnev. Pač se je zgodila napaka in nekdo bo plačal kazen.

  • Žurnalček 08:14 14.april 2014.

    Jebo tebe tvoj Bog !

  • Žurnalček 08:15 14.april 2014.

    Pejd no dohtarju , 20 voz v Polje !

  • dragec 14:39 14.april 2014.

    Vladek "bogomoljec", ali so tudi tebe nategnili popi pedofili?????

  • Tupamaros 06:29 14.april 2014.

    Sram me države je kot je ta slovenska greznica . No izgleda, da je tudi oblasti sram same sebe.,

  • korisnik_14864 22:14 14.april 2014.

    Spoštovani,Sem zaveden Slovenec. Strašno me motijo vse oblike nestrpnosti, objavljanje polresnic, nepreverjenih podatkov, udarnih naslovov za katerimi je potem "kr nekaj", ipd.Ne vem, ali je kdo omenil, da so tudi na Hrvaškem jumbo plakati - reklame za ...prikaži več Slovenijo (recimo za Postonjsko jamo) - v vseh jezikih samo v hrvaščini ni nič - pa nihče nič ne jamra in ne piše v stilu tega članka. Pa kaj je z vami novinarski nestrpneži - dajte se raje lotit resnega raziskovalnega novinarstva ne pa podpihovat nas-podalpske ovčke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.