Svet
52425 ogledov

Hrvatica turistom: "Hujši ste od neandertalcev!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 14:16 05.avgust 2022.

    So modeli, ki se obnašajo, kot da obstaja ta svet le zanje osebno. Nešteto takih se sprehaja tudi po Sloveniji. Ne le turistov, tudi domačinov! Zato, ker so danes povsod v ospredju le pravice, govoriti o dolžnostih pa je enako ...prikaži več fašizmu, kršenju človekovih pravic, ksenofobiji(če je kršitelj 'drugačen'). Vesolje je red, urejenost in če se mi kot del tega temu primerno nočemo obnašati, bo pač prišel nek velefagocit in 'prebavil' to z virusom okuženo celico, ki ji mi pravimo - Zemlja.

  • kontrahan 10:41 05.avgust 2022.

    vi samo uplatite i ostanite kod kuče. Mi čemo vam biti zhvalni.

  • Igor Biškup 16:15 05.avgust 2022.

    Obnašanje in odnos turistov do kraja kjer dopostujejo je med drugim tudi odraz odnosa gostiteljev do turistov. Hrvaška je znana po neprijaznosti natakarjev in ponudnikov nočitev, da o goljufanju in pretiravanju s cenami ne govorim. Hrvati nazaj dobivajo, kar pač ...prikaži več ponujajo...hcanje po vogalih, kozlanje po ulicah in kak quicki na javnem prostoru je dokaj uravnotežen odgovor na njihovo obnašanje. Niso vsi hrvati takšni...ampak tudi vsi turisti ne....mar ne....

    • rd2dmk2 19:11 05.avgust 2022.

      igor, verjetno živiš daleč od turističnega vrveža. jest sem sredi njega in ti lahko iz prve roke povemm naslednje. turist hoče nategnit in izkorist kraj, kjer dopustuje do amena. pika. tako je. in glede na pol miljona ( 500.000 ) ...prikaži več turistov, ki se letno privalijo v moj kraj mislim da vem o čem govorim.. o neprijaznih natakarjih in ostalem pa...takole reci ti tisočkrat hvala nekomu ki ti pljuva v obraz.

  • Željko 12:42 05.avgust 2022.

    Neandertalci so dobri samo takrat ko vam dajejo denar. Lenuhi hrvaški brez morja ste slabši od Somalije

    • Slavko Krizman 13:02 05.avgust 2022.

      me zanima kaj bi rekel,če bi mladi hodili scat,srat in seksat k tvoji hiši ali pa pred stanovanje...

    • rd2dmk2 19:07 05.avgust 2022.

      zelo lepo povedano Slavko. mogoče bi se dalo še kaj dodat, ampak za začetek je to čisto dovolj.

  • Igor Biškup 22:04 05.avgust 2022.

    Ja, živim izven turističnega mesta...tako da nisem deležen turističnega kolača, ki si ga prebivalci turističnih krajev lahko odrežete. Takšna pa je pač cena tega kolača. In jasno da turist želi izvleč iz kraja kjer dopustuje čim več...nenazadnje ga to tudi ...prikaži več kar nekaj stane. Če vas pa turisti motijo, pa poizkusite s tablami in lepo jasno napišite kaj vse vas moti in česar v svojem turističnem biseru ne želite. Boste kmalu imeli ljubi mir....

  • Pierre 19:27 05.avgust 2022.

    Aja g. Biškup (priimek zveni hrvaško), ker je natakar neprijazen do mene se bom polulal v in pobruhal splitsko fontano???

    • Igor Biškup 21:57 05.avgust 2022.

      Odgovor je v zadnjem stavku mojega prispevka. Neotesanci so na eni drugi strani. Moj priimek ima hrvaške korenine...res je...to pa je tudi vse. In če nekaj ni v redu to povem. Se pa ne skrivam za nekimi nadimki...kar je tudi ...prikaži več anomalija tovrstnih platform za komentiranje.

  • Dragonja 16:33 05.avgust 2022.

    V Piranu se pa tako obnašajo domačini.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:56 05.avgust 2022.

      A si mislil tista dva avtohtona Pirančana al DOMAĆINE??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.