Svet
38834 ogledov

Cene na Hrvaškem vse višje, letošnji dopust bo precej dražji kot lanski!

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • revček 09:51 29.junij 2018.

    že nekaj let NE kampiram pri hrvatih ker je po celi Evropi ogromno super kampov... Grčija, Francija, Španija, Švedska, Nemčija, Avstrija, italija... in povsod ceneje kot pri sosedih res bi si želel da Slovence enkrat sreča pamet in nehajo nosit ...prikaži večt svoje težko prislužene evre na hrvasko ker je drugje res veliko lepih kotičkov in bi s svojim neprihodom na hrvasko prisilili Hrvate v nižanje cen..... dokler bojo pa Slovenci nosili evre dol naj pa kar še dražijo kampe

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:30 29.junij 2018.

    zarad ,mene lahko dvignejo za 200 procentov, itak ne hodim v ta drek že 20 let

  • Avatar Leon
    Leon 09:47 29.junij 2018.

    Begunska kriza v Turčiji in Grčiji je Hrvaško dvignila na vrh želenih destinacij EU . Seveda je vse kratkoročno in Hrvati želijo izkoristiti to krizo dokler še traje .

    • Zverca 10:42 29.junij 2018.

      Ne govori neumnosti. Grčija je polna, Turčija je polna. Hrvaška ima višje cene le za to, ker je zelo dvignila nivo storitev, predvsem namestitvenih, kar privlači goste z višjo kupno močjo. Sprijaznite se že s tem dejstvom. HR pač več ...prikaži več ni budget destinacija. Pa preden nadaljuješ debato z mano, ti lahko zaupam, da sem agentka v TA.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:58 29.junij 2018.

      Ustašoti samo navidezno dvigujejo nivo storitev,še zmerej jim največ pomen to,da z malo truda ,čim več iztržijo,po sistemu :"zdej mamo nažajfanga,samo še obrit ga je treba!"Dokler bojo prodajal vodo,zrak in sonce mene tam v tej klošariji ne bo!!!

    • lotus 16:55 29.junij 2018.

      Usranc rdeči,,obrij se

    • jozicamurn 21:58 29.junij 2018.

      Ne vem kaj si hotel povedati, begunci so v Grčiji samo na določenih otokih in predelih, jih sploh ne vidiš niti slišiš, so izolirani in pripravljeni za deportacijo v njihov Merkel-land. To da je Hrvaška pridobila turiste enostavno ni res, ...prikaži več vsak dan jih zgublja eksponentno.

  • Avatar praufo
    praufo 07:54 29.junij 2018.

    slovenc bo rinil v to hrvatijo, pa makar vse podražijo za 100%, ker dopust je pa dopust, takrat se ne gleda na cene ... jah septembra pa prazni tošli in gremo po nov kredit

  • miki1234 12:48 29.junij 2018.

    najboljši argument, ki sem ga slišal v zadnjem času je, da so tako prekrasne plaže, ki jih ni nikjer... vsi ti ljudje se mi res smilijo... LOL povsod, kjer sem bil zadnjih več kot 20 let so bile plaže bistveno lepše

  • ECKING 14:29 29.junij 2018.

    pa kaj rinete sploh dol,mene ni ze 20 let dol........pa pejte mal v svet sej ni povsod tako zelo drago.........pejte na kanarske otoke!!!

  • Avatar Sirtassa
    Sirtassa 22:28 29.junij 2018.

    Dobrodošli na najboljši seks Dating site = = > > Sexydrom.com

  • Avatar vec
    vec 12:45 30.junij 2018.

    V bistvu bi mogl uvest zakon da jim moraš dnevno vsaj 100 eur pustit

  • Majazmaja 10:55 29.junij 2018.

    Glede na to, da je povpraševanje še vedno ogromno, je pravilno, da dvignejo cene (in tudi kvaliteto storitev). Je pa res, da kljub podražitvi Hrvaška ostaja najcenejša počitniška destinacija. In ja, poznam cene, ker dopustujem v Grčiji, Italiji (na skrajnem ...prikaži več jugu - Apuliji, Kalabriji, kjer je res poceni, ampak priti do tja ... ), Španiji in Franciji - ta ne šteje, ker je tam očetov del družine in bivam / jem zastonj. Drugače bi bila pa Francija (okolica Nice) daleč najdražja.

    • lotus 16:52 29.junij 2018.

      Povej jim povej

    • Snežinko 17:24 30.junij 2018.

      lotus, a imaš ti težave? Malce se umiri, no. Ni se treba povsod povaljat in svojo dlako pustit... pojdi v tvojo priljubljeno HR in uživaj ter pusti ostalim tudi uživat!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.