E-Life
5860 ogledov

Huawei Ultimate: Vrhunska ura z odličnimi značilnostmi, le nečesa ne razumemo ...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:13 21.maj 2023.

    od ure hočem da mi kaže kolk je - ura. ne pa dami kaže moj pritisk, ko ugotovim da sem zamudu na ... enaka nemnost kot pri telefonih.. imajo vse razen opcije za telefonirat.. torej zakaj moram imet na roki ...prikaži veči eno reč ki kaže cajt, če imam v roki eno reč, ki hoče da stalno nekaj šarim po njej pa tud kaže cajt, pritisk in kje sem. vem da ne rebim ne eno ne drugo. ruska raketa je čist dobra da pove da je cajt da je šihta konc in da grem ... na pir.

    • mph2 11:14 21.maj 2023.

      Pa pri mojem delu je zakon, da lahko klic prekinem/utišam z uro, ne, da bi vlekel telefon ven iz žepov, na brzino tudi vidim kdo kliče, SMS preberem vsaj del že takoj, z gubi pa celoten, aplikacije me obveščajo po ...prikaži več želji, boljše imajo tudi NFC ... zadnje generacije ur so dosti več kot ure. Tako kot si danes ne moremo več zamislit mobilnega telefona brez fotoaparata. Itn itn.

    • mph2 11:15 21.maj 2023.

      Osebno ostajam sicer na Garminu, imam dolga leta zbranih podatkov od raznih športov, včasih je že samo zanimivo brskat za nazaj, delat statistike, ... pa videt tokom let napredek ali upad rezultatov. ....

    • mph2 11:56 21.maj 2023.

      Hmm, večina ur ima danes optičen merilec utripa, sam za tek, kolesarjenje, ... itn uporabljam raje sicer prsni merilec. Ne razumem pa te čisto z app in telefonom. Enkrat povezana delujeta oba samostojno, tudi sinhronizacija, vsaj z Garminom. Če imaš ...prikaži več še aplikacijo za beleženje hrane, imaš precej točen izračun. Sam uporabljam Myfitnessapp.

    • mph2 12:59 21.maj 2023.

      Hmm, to pa neumna lastnost, ne bi niti pomislil, če bi kupoval. Na srečo z Garminom to ni problem. :-)

    • rd2dmk2 13:42 21.maj 2023.

      ko vas berem mi pride na misel tisti vic o blondinki , valkmanu in slušalkah.... no če hočete zvest kako gre .. pa saj mate te gizmote na rokah, okol vratu in prsi , pa še kje, boste že najd... ...prikaži več potem se pa zamislte.. o bog vas obvarji če crkne baterija.. do vam bo ukazoval vdihni- izdihni, pejd srat..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.