Slovenija
5588 ogledov

Huda nesreča pri Pamečah

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Antonio 19:20 17.junij 2019.

    No, večinoma motoristi ne divjamo brezglavo, opazujemo vsako stransko cesto, vsak premik iz strani....pa tudi tipe in babe na telefonih med vožnjo.... če se peljem do 70 čez naselje, lahko odreagiram vedno...kjer pa je strnjeno naselje, pa isto ko z ...prikaži večz avtom...50 - 55 km/h.... motoristi imamo varnostno razdaljo...95 %...poglej malo na cesti....redko kdo se pelje hitro...gre izpit enako za avto...točke so točke... Res pa grem v križišču mimo tebe, ker drkaš pet sekund svoj telefon, pa ne spelješ po

    • Antonio 19:27 17.junij 2019.

      5 sekundah ko že imaš zeleno...S tem da večina voznikov ne pozna niti omejitev na cestah.... Po Celovški se vozite 50 km/h po prehitevalnem pasu, pol je pa motorist budala, ki pelje 74 km/h....Vsakič ko grem na motor, obvozim ob ...prikaži več sredinski črti vsaj dve havbi od avta, ko ne vem ali bodo čakali, ali speljali...pri 50 km/h...ne se jebat....takle ata pa verjetno sploh ni pravih očal imel gor...če je pripeljal 100km/h....ni bil toliko prehiter....je pa domneval da je na prednostni cesti....

    • Antonio 19:34 17.junij 2019.

      Ta vikend sem parkrat doživel na motorju....je ustavil iz stranske, sem bil po omejitvah ali blizu tega, pa ga opazoval, ali njo....baba je še slabša... ustavi, pogleda, ne vidi, spelje pač...boli jo če se ji u rit zagonim, ali njemu....pa ...prikaži več itaq sem tacas že mimo....obvoz ovire imaš že v avtošoli, ali Vransko...smo se naučili...da ...moramo pazit na voznike avtomobilov....točno te gledam v tvojem ogledalu...pa ti me ne vidiš....dokler ne hupam, dam gas do daske, pa dolge da se malo levo pomakneš.

  • tomaz 15:21 17.junij 2019.

    Ne poznam okoliščin tega primera, poznam pa vsaj 5 primerov "izsiliti prednost", ko je motorist tako pridivjal (sicer po prednostni cesti), da ga tudi slučajno ni bilo možno opaziti predno zaviješ v križišču. Tudi sam sem imel tako izkušnjo, ko ...prikaži večšnjo, ko sem se vključeval na prednostno cesto sem imel prosto, pa je pridrvel motorist, krepko preko 100km/h in samo srečo sem imel, da sem še toliko zavrl, da je kakih 10 cm od mojega avta odivjal naprej.

    • hudini 16:04 17.junij 2019.

      Torej kot si rekel ne poznaš okoliščin nesreče in zato ne pametuj

    • tomaz 16:24 17.junij 2019.

      hudini, povedal sem samo, da je v večini primerov kriva neprilagojen hitrost motorista, po zakonu je pa kriv tisti, ki je zaprl pot in ne tisti, ki ni upošteval omenjitev. In to se mi v zakonodaji ne zdi pošteno. Saj ...prikaži večšteno. Saj se spomniš reševalca na Poljanski, nič krivi, motorist je pridrvel , ampak kriv voznik rešilnega avta. V prispevku ni napisano, ali je motorist vozil po omejitvah. Nisem pa ocenjeval tega primera, ker imam premalo podatkov.

    • Antonio 19:42 17.junij 2019.

      Vedno je pa neprilagojena hitrost, za Policijo...Sem prilagodil hitrost z avtom že 20 let nazaj totalka...po hudo strmem klancu dol...vse, zimske gume, prva, štandgas….bremza….vse...pa centimeter snega...je rekel kaps, neprilagojena hitrost.....bi dal verige gor....pa statistika, qrc….pa sem naletel na gramoz na ...prikaži več ovinku....omejitev 90 km/h...izven naselja,moja hitrost 68 km/h....padec, nesreča...in položnica za neprilagojeno hitrost....pa 3 pike...trenutek pred gramozom sem imel prilagojeno...

    • Antonio 19:47 17.junij 2019.

      Policija ne ugotavlja sploh razloga...denimo upravljalca cest....ker seveda zavarovalnic toži, pa ZZZS, pa jaz tudi....Bolje je napisat neprilagojena hitrost.... V tistih 4 mesecih ko sem bil po padcu v UKC, me noben ni vprašal nič glede razloga...pa so potrdili hitrost ...prikaži večt 68 km/h....V zapisnik so navedli sončno, cesta suha...imam pa slike, ki je naredil sin in izjavo kamionarja ki me je povozil nasproti....ne mi tukaj o motoristih govorit....res pazimo na cesti...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.