Slovenija
16312 ogledov

Prometna nesreča: Totalni kaos na gorenjski avtocesti

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaz_321 07:24 14.februar 2019.

    Policija prosi, policija prosi... Jaz tudi nekaj prosim policijo!! In to je: TAKOJ preveriti delodajalce, kateri imajo v lasti tovornjake!! Zdi se mi, da so tile tovornjakarji pod težkimi delovnimi pogoji PRISILJENI delati v nemogočih razmerah!!! Kje je tu nadzor, ...prikaži več inšpekcija??? Kako se lahko to dovoli, da nam taki ogrožajo varnost na cesti????

    • Franjo Erman 14:02 15.februar 2019.

      ne samo delodajalce, tudi naročniki potrebujejo nadzor, ker zahtevajo, da se vozi po nekih normativih, ki presegajo vso zakonodajo

  • Amelie_Downes 10:00 14.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni strani z lahkot0 dobi več dohodka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.