Slovenija /slovenija/crna-kronika
26572 ogledov

Huda prometna nesreča slovenskega avtobusa v Avstriji

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Štefan Sobočan 18:43 03.december 2017.

    Sobotainfo objavlja video-izjavo gasilskega poveljnika.Vozili sta čelno trčili, sledov zaviranja pa ni videti. Hitrost naj bi bikl precej čez dovoljeno.

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 14:16 03.december 2017.

    slika je pa verjetno iz katalonije? :D

  • Harrison 07:06 04.december 2017.

    Skipi - dobro je, da se ne voziš po tujini, a ne! In ker se ne, me še bolj skrbi zate, ker se voziš doma. Me kar zmrazi !

  • igorgeus 09:56 04.december 2017.

    Zdaj ko je toliko Slovencev v Avstriji, izgleda da se tja seli tudi naša prometna statistika. Še malo pa nam bodo mejo zaprli.

  • Avatar Zala
    Zala 23:31 03.december 2017.

    Kaj je pa delal avtubus na poti z Dunaja na neki lokalni cesti? Zakaj ni vozil po avto cesti ali vsaj hitri cesti? Prihranek pri cestnini, bil lahko kateri od potnikov plačal z življenjem.

    • zdrej 20:37 04.december 2017.

      Ne razumem tvojega komentarja. Mogoče je bil zato, ker je imel na tej poti še kakšno postajo ali pa mogoče , ker je prevoznik ali pa potniki iz krajev, kjer je ta pot hitrejša. Tudi če je bil na navadni ...prikaži veči cesti, se to ne bi smelo zgoditi. Kaj je razlog za samo nesrečo ne vem.

  • Skipi 14:45 03.december 2017.

    Vedno ko vozim po tujini me je najbolj strah tistih s slovenskimi tablicami ker so najslabši vozniki

    • matermila 16:57 03.december 2017.

      Še posebej s tablicami MS,pa CE

    • Boštjan Bratina 18:30 03.december 2017.

      Kolk sta pa vidva brihtna... take izjave so pač primerne profilu hlapcev, ki v lastnem narodu vidijo najslabše. Po vsem svetu so taki in drugačni vozniki in naši nič kaj dosti ne izstopajo proti drugimi. Drugače je pa pravo vprašanje ...prikaži veče za policijo zakaj ne objavijo statistike, koliko prekrškov in nesreč pri nas povzročijo tuji vozniki. Če bi to objavili bi šele bil revolt med ljudmi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.