Slovenija
2665 ogledov

Hude poškodbe 14-letnika s pirotehniko, amputirali so mu obe roki

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:35 20.december 2016.

    To pa ni bila navadna piratka, to je bilo pa zagotovo kaj močnejšega in najbrž ne spada v kategorijo pirotehnike.

  • ginko 21:48 20.december 2016.

    Kdo pa jih naj bi polovil v Sloveniji ? ? ? !

  • ginko 21:49 20.december 2016.

    Vzgoja staršev ! ?

  • Tine123 22:26 20.december 2016.

    Petarda???/ se norčujete???? tole je bila konkretna zadeva. Kje hudiča mladina stakne take stvari??????

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 06:25 21.december 2016.

    Oblast je točno vedela, da se bo s prepovedjo pirotehnike vzpostavil črni trg, kjer bodo na voljo nevarni izdelki, brez strokovnih navodil! Kaj čmo, demokracija pač dela neumnosti!

  • kapibara 09:03 21.december 2016.

    Toliko o moči petard .-( : https://www.youtube.com/watch?v=puDG9l0F1o8

  • kapibara 09:04 21.december 2016.

    Baje najmočnej a :-( :https://www.youtube.com/watch?v=EVDbcb2gwcw

  • popokatopetl 10:35 21.december 2016.

    Mogoče je kej razdiral ali sestavljal. Kaj je delal se najbrž sploh ni dal videt, povedat pa tud najbrž ne more...

  • BenX 20:48 20.december 2016.

    u jebemtiš... cobra 3? sem pogledal na net in youtube, kaj to sploh je. pa to ti je mini dinamit, ne pa petarda! mogoče sem "zastarel", jaz kot petardo smatram ono malo zeleno zadevo. piratke, corsrke in podobno, ne pa ...prikaži več pol kilsko štango na vžigalno vrvico.

  • allstarr111 22:01 20.december 2016.

    Zakaj nebi dal kazni kot če spiješ en cviček preveč, pač 1200 eur odvzem vozniške in vozila, se pravi 1200 eur, ter odvzem stanovanja ali placa kje si pripravil tole, ter namest vozniške ene dve let aresta. Bo pa pokal ...prikaži večal še vedno in morda celo bolj močno, redarje na mestne place, naj mal delajo sej IMAJO NOVA pooblastila !! AJA ne upajo med tako sebi enako rajo REDARIT

  • Matic Sernel 15:44 20.december 2016.

    Že kobra je dovolj močno za kaj takega pa še zdaleč ni vse kar se da kupiti.

  • mph 21:30 20.december 2016.

    Odlična ideja in absolutno podpiram. Ampak problem je, da tega ne naredijo legalne zadeve, ki jih lahko kupiš po trgovinah, gre za črni trg. Tukaj pa bi se bistveno bolj morala angažirat (kadrovsko in finančno podhranjena) policija in drugi.

  • Mirijam Mirijamca 21:29 21.december 2016.

    mene in moja dva brata so že kot mulce strašili, kaj se ti lahko zgodi zaradi petard. nikdar se je nisem upala nit dotakniti. bala sem se tega kot hudič križa. pa naj bo to pasja bombica al pa ne ...prikaži več vem kaj... in še dandanes, ko imam svoje otroke, nisem prižgala nobene... in njim govorim isto, kot so meni moji starši... ampak saj se ve, kaj so mulci... lahko še tako govoriš, ti znajo kej za hrbtom skuhat. bogi revež ta fant... ne znam si predstavljat to hudino te družine... :(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.