Slovenija
29 ogledov

Ikea bo gradila v Zagrebu

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luka Lovše 19:01 28.december 2012.

    A bi Ikea morala bit postavljena v Ljubljani?, imamo dovolj drugih lokacij kjer potrebujemo delovna mesta. Kot da je Ljubljana edino naše mesto, aja, sam ljubljančanom se ne da mal iz mesta zapelat...

  • mirko 20:49 28.december 2012.

    Jaz osebno sem čakal za hišo dve let. Moj sosed pa tri mesece, ker je sam priznal, da je povsod zadevo malo pospešil z denarjem, tudi na upravni enoti. Tako pač je v sloveniji in tako bo tudi še lep ...prikaži več čas vse dokler se ne spremenijo komplicirani postopki, ki jih določa zakonodaja. Nekaj svojega še pa dodajo >zelo marljiva< javna uprava. Pri nas se pa zakonodaja spreminja-popravlja tako počasi, da na koncu pozabimo kaj je cilj novele zakona.

  • t16 19:26 28.december 2012.

    pa kaj če je ne bo je ne bomo pogrešali...tisto kaj je poceni je tak škart roba tisto kaj pa je dobro pa je itak drago....

  • brencl47 18:42 28.december 2012.

    Če Ljubljanski župan nebi bil tako pogolten ter se ne-bi bratil s svojim "zemljakom" bi Ikea že lahko bila v Stožicah, tako pa bomo še kar nekaj let gledali temelje spomenika neumnosti in pogoltnosti!

  • ježek 19:45 28.december 2012.

    sam za info. Ikea ima pogoj, da mora biti nujno grajeno okoli avtoceste in v 30km(nevem točne št.) radiusu mora živeti vsaj 2mil ljudi...

  • vico 23:56 28.december 2012.

    vosu neumn...pomoje mas bl slamo kokr kej druzga u buci

  • Oxxo 20:12 28.december 2012.

    Koliko časa pa človek potrebuje v Sloveniji, da pridobi vse dokumente za gradnjo?

  • Darko 20:44 28.december 2012.

    Ikea je imela interes pridit v Ljubljano, ampak je janković prodaj zemljo kot da so naftna nahajališča, toliko o tem zakaj je ni v Ljubljani

  • mirko 20:57 28.december 2012.

    Nisem iz blatnega dola, ampak pri izbiri lokacije investitor uporablja ekonomsko logiko. Gleda predvsem na število prebivalcev nekega območja, kupno moč in ceno zemljišča ter hitrost pridobitve gradbenega dovoljenja, kar smo pa v sloveniji na repu daleč naokoli.

  • Ronald Reagan 21:03 28.december 2012.

    za mojo delavnico 3 leta...pa še več bi bilo če ne bi na koncu popizdil in malo podmazal...

  • KOJAK 21:03 28.december 2012.

    Luka očitno nimaš pojma o ekonomiji in tržni logiki. Ti bi postavil Ikeo nekje v Sp. Dupleku samo zato da bi imel nova delovna mesta... na kupce si pa pozabil.

  • mph 23:13 28.december 2012.

    Se strinjam s tabo. Sicer morda sem imel slab dan, ko sem bil v Italiji pri njih dvakrat, ampak sam klump od klumpa, tovornjaki nekoristnih dodatkov za kuhinje, dnevne, .... Ja, bilo tudi nekaj top opreme, vendar po vsej prej ...prikaži več kot top opremi. Pa tudi sicer mislim, da še McDonaldsa niso toliko negativno omenjali nikoli kot se to zgodi njim recimo v enem letu.

  • Barbatus 23:26 28.december 2012.

    Saj to je normalno, ker oni naj ne bi podupovali jim pač Janković ni dal zemlje po tržni ceni. Meni je vseeno če gradijo v Zg ali Lj, sam bom še vedno hodil v Graz in tu in tam ko ...prikaži več bo v Zg, v Lj me tako ne mika, ker mi zadnje čase postane slabo ko se peljem skozi predore na Trojanah. Glede kvalitete in dodelanosti pohištva pa tistima katera pravita da to ni kvaliteta, naj povem, da sta zaostala oziroma še vedno v času 100 let nazaj!

  • vico 23:50 28.december 2012.

    dej kreten mal se umir pol se pa fenti

  • vico 23:51 28.december 2012.

    kaj pa ti ves konju razen kar preberes al pa slisis....mal se umir cepec pol se pa ustrel

  • vico 23:55 28.december 2012.

    pa kaj vi mislte kasne interese je mela ikea razn kar sliste,mislim kr kupujte to zanc robo u zagrebu ...mi vas u Ljubljani ne rabmo teleta blesava.mal se pozanimite zares kaj je blo pol pa strelite z pravimi seveda ...prikaži več ce jih mate nazaj.se na njihovi strani mal drgac pise.mal berte vec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.