Slovenija
28 ogledov

Ima Danilo Türk kaj možnosti?

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 21:44 13.april 2016.

    Zadnja snažilka v stavbi OZN ima več možnosti kot on. Ker se ni zamerila Američanom.Bi pa pozval odgovornega, ki je podprl tale turkov turistični izlet na najvišjem nivoju, da vrne denar, ki bo šel v ta zgrešeni projekt. Če ...prikaži več jim je 40000 eur drobiž, jih lahko nakažejo meni.

  • Ferluci 09:30 14.april 2016.

    Turk je eno navadno skropucalo. Pravi Slovenci mu zaradi neokusnih izjav o “drugorazrednih temah”, ki so zanj žrtve povojnih pobojev, nikakor ne moremo biti naklonjeni. Jasno, tudi podpore pri ZDA nima, saj se prevečkrat javno postavlja strogo na rusko stran. ...prikaži večn. Samo podpora Rusov je pa premalo. Skratka, nič ne bo, pozabimo na državno plačan izlet nadutega gospoda.

  • mrki 08:00 14.april 2016.

    jap - za naivne - take kot si ti.

  • an.star 17:26 13.april 2016.

    Dan, ko je drugo razredni, postal, tretje razredni.Kar seješ, to žanješ!

  • Papaja Popi 17:40 13.april 2016.

    Upam, da mu uspe.

  • valerijakregar 18:33 13.april 2016.

    hvala bogu, NE !

  • h3o 21:18 13.april 2016.

    ženske imajo prednosti? ni to dobra ideja. Kar poglejte Satanelo, ki vzpostavlja otomasko cesarstvo!

  • tomazz 22:39 13.april 2016.

    Upam, da SLO ne bo prepoznavna po tem domišljavcu.

  • mrki 08:00 14.april 2016.

    To, da bo Drugorazredni "popušio" kot prvorazredni - je dejstvo , ampak mene samo zanima, kolk laže Erjavec okoli tistih 40.000 EUR , ki naj bi jih porabili za Drugorazredbnega!? mislim da je cifra vsaj 20 X večja.

  • jezero 07:25 14.april 2016.

    Grimsa v OZN-

  • jezero 08:44 14.april 2016.

    Ne, nisem mislil tako.

  • mrki 08:44 14.april 2016.

    Lej , če si ti v njegovem rangu razmišljanja - dobr zate! - jaz nisem, zato me njegova kolena ne zanimajo. Upam le da ni kak tvoj v barbara rovu .

  • Ferluci 09:57 14.april 2016.

    Kaj, če bi mogoče še ti prej preveril svojo referenčno IQ zmzrlino?

  • malonaokoli 10:18 14.april 2016.

    ja kako naj bo pošten do vseh ljudi po svetu, če še v dvomilijonski državi ni bil združevalen,povezujoč,strpen, prijazen in skromen politik !

  • malonaokoli 10:21 14.april 2016.

    jaz sem vesel da mu ne sežem do kolen, ki jih moli iz namišljene aristokracije...

  • Ferluci 09:18 15.april 2016.

    Vsak, ki ni Turek, je primernejši.

  • izRODEk 21:18 13.april 2016.

    Meni je dr. Danilo Türk car. :) Definitivno bi njegova inteligenca OZN-u koristila.Kar pa se slovenceljskih volilcev tiče pa pač... imeli ste primer, ko ste zavrnili Jelka Kacina kot poslanca v SLO parlamentu na listi LDS. Potem ste ...prikaži več ga vnovič sprejeli kot EU poslanca. Pa ste ga tam spet zavrnili. Zdaj ste izvolili pokvarjenega Cerarja, ki je taistega Kacina imenoval za glavno slo-barabo pri teroristični organizaciji nato.Torej? Jasno je, da nimate pojma, kaj bi radi. Ker ste ovce in blejate le, kot vam ukažejo. :)Beeeee. beeeee...ajde, gremo slovenska desnica, gremo skupaj: beeeeeeeee....be-be-beeeeeeeeeee.... :))))

  • jezero 08:09 14.april 2016.

    Zasvinjani bodo svinjali še naprej, čeprav mu ne sežejo do kolen.

  • allstarr111 18:24 13.april 2016.

    Itak da mu ne bo uspelo, prvo ker ga tam že vsi poznajo, s par ljudmi je celo bolj kot ne na bojni nogi, oni mu bodo zagrenili pot, Erjavc pa pač po starem, ne premisli ampak samo zine in ...prikaži več večinoma je to neumnost, vsaj zadnjih 5 let.

  • maresem 19:27 13.april 2016.

    Takega narciska, ki deli lastni narod je treba strpati v pozabo zgodovine. Raje bi volil klošarja, kot tega cepca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.