Zdravje
14461 ogledov

"Imam ošpice, bil sem z otrokom in nosečnicami"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rudman 15:19 07.junij 2018.

    Lahko se gremo kviz: Kaj storiti, ko se okuzis z ospicami? A: Takoj odnoris k zdravniku B: Ostanes doma, dokler je potrebno, da prebolis, pocivas v zatemnjeni sobi C: Gres okregat sosedovega otroka kateri ima levkemijo, ker ni bil cepljen ...prikaži več D: Noris po forumih, da se morajo vsi cepit E: Enostavno jih ignoriras in delas vse kot do sedaj F: Se gres takoj cepit, ker edino cepljenje pomaga proti ospicam

  • Vesna Dolšak 12:16 09.junij 2018.

    Kot otrok sem prebolela ošpice in sem še zdaj tukaj. Kolikor se spomnim, takrat niti ni bilo neke panike, ker so veljale ošpice pač za eno od /normalnih/ otroških bolezni, ne pa kot danes, ko strašijo folk že z vsakim prehladkom.

  • ak 08:27 08.junij 2018.

    Zgornji komentarji samo dokazujejo, da nekaterim smisel kolektivne imunosti ni jasen in ne bo jasen, pa če se ga nariše, n-krat dokaže njegovo učinkovitost in manjše tveganje hudih posledic... ne, raje se slepo verjame teorijam zarote. To je vsaj približno ...prikaži več nekako tako, kot če ne bi hotel naložiti na računalnik antivirusnega programa, ker bojda upočasnjuje sistem. *facepalm*

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:34 07.junij 2018.

    Drgač pa medijska epidemija strahu in cepilne propagande je 1000x večja, kot je bila kadarkoli v zgodovini epidemija ošpic.

  • boksi 14:39 07.junij 2018.

    Bil je cepljen, pa jih je vseeno dobil. Zakaj so torej drugi krivi za njegovo obolelost? Naj jamra proizvajalcem cepiv in vladi, ki posiljuje z obveznim cepljenjem, ki ne zaščiti. Po drugi strani pa naj bo hvaležen, ker bo od ...prikaži več zdaj naprej (od prebolele bolezni) resnično tvoril del kolektivne imunosti. Žal pa nas je takšnih premalo, zato tudi kolektivne imunosti ni. Mislim, da je več kot jasno, da jo cepiva ne zagotavljajo. A ne?

  • pikijakob 12:41 07.junij 2018.

    Kolektivna imunost je izmišljotina. Če bi kdo kdaj prebral navodila od cepiva bi se zamislil o ucinkovitosti cepljenja. Objavite navodila od cepiva če imate jajca.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:29 07.junij 2018.

    In on opozarja na nizko precepljenost? Hahahahaha... bolje bi blo če bi opozarjal na neučinkovitost cepljenja in da ošpice sploh niso nek bav bav. Pa seveda na to, da so cepljeni prenašalci še 28 dni po cepljenju. Aja, to nima ...prikaži več veze, važno da se cepiš in si potem isto sekundo imun... haha, kake floskule ej! Kar pa se avtizma tiče... jah tip ne zna brat študij, sicer bi jih hitro našel, jst jih poznam vsaj 150, kjer so dokazali povezanost.

  • Rudman 11:35 07.junij 2018.

    Vi novinarji ste tudi eni, nevem kak bi se izrazu, da nebom idiotov uzalil. Kako ceplenje pomaga proti ospicam, nic. Edino unici ti imunski sistem. Ampak ta sarlatan lahko svojo licenco zazge, ker ni vreden da je zdravnik.

    • Janez_53 12:19 07.junij 2018.

      Rudman, ti najbrž ne moreš biti niti šarlatan, ker si polpismen! S svojimi bebastimi izjavami kažeš celi Sloveniji svojo "razgledanost" in neumnost. In najbrž si svetlobna leta daleč od tega, da bi kar tako ocenjeval sposobnosti nekega zdravnika!

    • Rudman 13:19 07.junij 2018.

      povej to starsem kateri imajo po cepljenju poskodovane otroke. Zal je moja razgledanost, dalec nad tvojo in vidim dlje od mojega nosa. Ker me ne poznas in ne poznas mojega znanja, bolje da ne komentiras vec pod mojimi komentarji.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:30 07.junij 2018.

      Ah daj daj no... sej veš da je on zdravnik, vse ve, vse vidi, vse sliši - kar po €€€ šumi in diši, dlje pa ne.

    • Pepe007 14:59 07.junij 2018.

      Moji otroci so bili vsi cepljeni za vse in noben ni imel od tega posledic. Posledice od cepiv imajo otroci, ki jih brez sodobne medicine sploh ne bi bilo med živimi. Zanič genetski material ...

    • Rudman 15:13 07.junij 2018.

      ce mislis da je samo avtizem posledica, se zdalec motis. Se pa strinjam za izjavo da je zanic genski material, ker po cepljenju se z vsako generacijo se slabsa. Ce tvoji otroci niso imeli nobenih problemov, ni garancije da njihovi ...prikaži več tudi ne bodo imeli, ce se bodo cepli.

    • Rudman 15:19 07.junij 2018.

      Lahko se gremo kviz: Kaj storiti, ko se okuzis z ospicami? A: Takoj odnoris k zdravniku B: Ostanes doma, dokler je potrebno, da prebolis, pocivas v zatemnjeni sobi C: Gres okregat sosedovega otroka kateri ima levkemijo, ker ni bil cepljen ...prikaži več D: Noris po forumih, da se morajo vsi cepit E: Enostavno jih ignoriras in delas vse kot do sedaj F: Se gres takoj cepit, ker edino cepljenje pomaga proti ospicam

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:56 07.junij 2018.

      Pepe, ne vem če je glih tko. Študije kažejo, da se genetski zapis po cepljenju permanentno spremeni in se potem deduje. Vpliv ima tudi splošna zastrupljenost, prej ko slej je nekemu telesu preveč strupnin (aluminij). Če bi letos vsi ljudje ...prikaži več dobili 120 cepiv, kolikor jih je zdajle v razvoju, bi čisto vsi pomrli - od prvega do zadnjega, ti še tako dobra genetika ne bi pomagala čisto nič.

    • Pepe007 07:35 08.junij 2018.

      Pa ja :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.