Slovenija
26133 ogledov

"Imamo eksponentno rast, bomo čakali, da ekonom loncu odnese pokrov?"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 12:43 07.julij 2021.

    Hito uvest locdown ljudi pozapret v stanovanja in krast na veliko... dajmo LOPOVI

    • Avatar Leon
      Leon 12:57 07.julij 2021.

      Vse poti vodijo zoper zbiranje ljudi ....morda jim gre množica ,ki gre na referendum v nos ?

    • mamax 16:19 07.julij 2021.

      Referendum bo, pa makar s puškjo v roki

  • Avatar Leon
    Leon 12:03 07.julij 2021.

    Kdo so "strokovnjaki " ,ki nas pozivajo k cepljenju ? https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/vlada-pogrnila-tudi-pri-cepljenju-zdravstvenih-delavcev-887275

  • antonijo 12:16 07.julij 2021.

    Kdo sploh še trza na covid,če mislite zaprite državo da lahko doma cmarimo pa v miru spremljamo olimpiske igre.lp

  • Avatar drecos
    drecos 12:29 07.julij 2021.

    zaprite vse, siht mam pred nosom, zarad corone ne bo propadu, nič mi ne manjka, je... se men za vase lazi

  • eminenca 12:09 07.julij 2021.

    ja, pa ravno sedaj, ko se je dobro začela turistična sezona ... aja, seveda, gre samo za ceplenje ... začeli so z rokavicam, potem maskam, rokavice so postale nepotrebne, potem testiranje, ki se je iskazalo za nezanesljivo, no zdej pa ...prikaži več nabijate s ceplenjem ... kaj še sledi , res me zanima, kaj sledi ... veliko basanje , namesto milostnega strela v čelo in seveda prodaja strahu ... folku naj se strga , pa naj se sam fenta

  • Avatar drecos
    drecos 12:28 07.julij 2021.

    boli me k.. za vaso gnojnico

  • JZekspert 13:24 07.julij 2021.

    Bravo Žurnal, de-luxe naslov - bomo čakali, da ekonom loncu odnese pokrov? Da vas razume tudi najbolj zagamana in zahojena gospodinja... Res ste 'sijajni''! Histerija na polno, epidemije pa nikjer že od 15 februarja...Še vedno ne vem, ali so ljudje ...prikaži več res tako neumni, ali so komentarji plačani... Moj je avtentičen - nabijem vas vse na... prokleti plaćenići... Luka Renko, revček, medicinski analfabet, ki se tega niti ne zaveda..., ki je dočakal pet minut ''slave''... MA NABIJEM VAS JAZ VSE NA

  • Avatar Leon
    Leon 13:59 07.julij 2021.

    166.000 evrov za aplikacijo, ki je nihče več ne uporablja...........https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/166000-evrov-za-aplikacijo-ki-je-nihce-vec-ne-uporablja-887498

  • krucefiks 13:32 07.julij 2021.

    tesi so zanič in nezanesljivi,to ve vsak dr. je cilj držanje epidemije zaradi tega da pocepijo folk oz.ovce

  • roscha 15:38 07.julij 2021.

    Dajmo še zastonj OLAGUME talat, ker se triper hitro prenaša. Teli nas jebejo skoz in skoz, se bo še kdo okužil... Jebal jih virus. Kdor hoče naj se cepi, kdor ne pač ne, naj crkne če ravno če. Ampak Neee ...prikaži več REŠUJEJO VSE IN VSAKEGA, JEJEMO CEPLJENE V GLAVO In mislijo da bo to super. IDIOTI ENI

  • mamax 16:18 07.julij 2021.

    Preklete svinje žurnalovske lažnive, preplačane. pokrov bo odneslo in še kaj zraven z vami vred, banda smrduharskja.

  • Carbon 14:58 07.julij 2021.

    Mi lahka kdo napise v albanščini,kako kolektivno sterat jih nekam vse skupi v vladi?mogoce bodo pa razumeli določeni prevod, če že ne razumejo slovenščino!!!

  • Ender3 12:24 07.julij 2021.

    Kdo dela paniko ?, Tisti, ki so vedeli za posledice, turističnih migracij, EU tekmovanja v nogometu...in niso proaktivno ukrepali. In sedaj v zagovor in alibi ponujajo cepljenje. Odziv na cepljenje je sorazmeren njihovemu ne/učinku in zaupanju vladi, ki nima nikakršne ...prikaži veče podpore in kredibilnosti v soočanju z realnostjo.

    • mamax 16:20 07.julij 2021.

      Ti si še vedno fuknjen, te še ni spametovalo, vidim. Nabijh si te viruse v svojo puhlo glavo.

  • potok 10:47 08.julij 2021.

    Laznivci samo poslusate ker ste dobili denar da lazete in nehajte stem lazmi ker ze vemo da bo kar nova in nova laza prisla kaj pa bo po delti beta gama nehite ka pa si mislite da smo ovcee beèeee ...prikaži več nehajte biti hlapci svetovno zdravstveni suzenjski korporaciji.......

  • Janez_53 12:31 07.julij 2021.

    A ta zmešana vlada sploh jemlje resno nastalo situacijo, ali mižijo na obe očesi? Namesto, da bi KONKRETNO ukrepali in zajezili širitev okužbe sedaj, bodo čakali, da postane zadeva neobvladljiva (kot pri jesenskem valu), potem pa bo glavni šef in ...prikaži več edini, ki ima vedno prav, pljuval po narodu, kako so neodgovorni in kako so vsi krivi za nastalo situacijo! Teorija vam še nekako gre, v praksi pa pogorite na celi črti! Me prav zanima, če so mularijo, ki je prišla okužena iz Anglije, dali v izolacijo.

    • mamax 16:20 07.julij 2021.

      Zajeziti je treba idiote, kot si ti ker si prekosil same Butalce.

    • Patriot2021 16:26 07.julij 2021.

      Vlada ni smešna ampak kriminalna, ti pa zabit, kot kramp. Morda te strezni gama prehlad :)))))

  • dani5 16:37 07.julij 2021.

    Genocid

  • kontrahan 13:24 07.julij 2021.

    Vzenino, da se res povečuje okuženost. Ampak naša sposobna vlada dela že v drugo isto napako. Namesto, da bi zaprla s cro in drugimi državami meje, puščajo ljudi na dopust. Isto so storili lansko leto, pol pa jokajo, da so ...prikaži več ljudje krivi. Aja kacin še ni spucal bazena, pa so zato meje odprte. Pa sposobneži, kdo vam še verjame. Sds bedali že drugi pa ne.

    • mamax 16:21 07.julij 2021.

      Povečuje se v tvoji glavi.

    • kontrahan 21:09 07.julij 2021.

      Vidim, da je tu gor en kup ljudi, ki ne vejo kaj preberejo in so tudi komentarji blesavi. Vem, vem sem tudi jaz blevav, ampak jaz priznam vi pa nimate jajc da bi to priznali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.