Svet
18 ogledov

"Imamo napačnega človeka. Storilec je še na begu."

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 15:14 20.december 2016.

    Pogovarjal sem se z londončanom - pravi, da so London izgubili zaradi priseljencev, že zdavnaj. Toliko o multi-kulti!

  • c1305166 15:51 20.december 2016.

    Saj v tem je problem, da ti in tebi podobni v svojih izjavah ne vidite sovraštva ampak celo nekaj pozitivnega. Tu je izvor vsega zla.

  • Omega_v6 15:52 20.december 2016.

    Nič nismo mi krivi!! Angela je prijazno povabila te nasilneže v Evropo in je edino ona kriva za vsako smrt bilo katerega Evropejca!!

  • Omega_v6 15:56 20.december 2016.

    Islam proti vrednotam zahodne civilizacije!! Zelo sem žalosten,da Orban ne more dopovedati tem evropskim voditeljem kaj se v resnici dogaja!! Sedanji voditelji Evrope so IZDALI lastne narode in so edini krivci za takšne zločine!!

  • Avatar praufo
    praufo 16:16 20.december 2016.

    in tisti topli pobarvan nekje iz daljne amerike jim štango drži

  • Avatar praufo
    praufo 16:18 20.december 2016.

    tramp, čimpej zaprisež, pa nared red, če si dec ... vsi te čakamo

  • Avatar praufo
    praufo 16:20 20.december 2016.

    ker to je pa že višek

  • fižolček 17:38 20.december 2016.

    MERKLCA IMA NA VESTI TE LJUDI

  • lotty 18:01 20.december 2016.

    namensko uničujejo Evropo.Kdo?Amerika in Rusija.Uvesti bo treba smrtno kazen.

  • wolf.ata 18:34 20.december 2016.

    nazaj jih vse poslati,v vse te lepe države,naj si sami izborijo svobodo in vse ostalo,pa naj se sami tam doli med seboj posiljujejo pa ubijajo,ne po Eu.

  • Žurnalček 18:43 20.december 2016.

    Upajmo , da po naslednjih volitvah, ne bomo več slišal za Frau Angelo !!!!!

  • Zmago 20:26 20.december 2016.

    Zanimivo, kaj pa meniš o tem:https://www.youtube.com/watch?v=FJjSzXkm55o&spfreload;=10&bpctr;=1482263602

  • Zmago 20:55 20.december 2016.

    Koga bi pa ti želel ?? Nekoga ki bi vladal s trdo roko in naredil red ???? Nemci so se enkrat hudo opekli. Mislim, da bodo tokrat pametnejši in se ne bodo dali sprovocirati v kako novo vojno, ki ...prikaži več jih bo vodila v uničenje !!!

  • Zmago 21:13 20.december 2016.

    London in Anglijo z imperijem vred jim je zapravil že Churchill, ko je toliko Angležev poslal v klavnico, čeprav ga je nekoč Hitler tolikokrat prosil za MIR. (neverjetno)

  • sprehajalec 21:45 20.december 2016.

    So se že sprovocirali, Nemce danes že pobijajo.

  • h3o 21:46 20.december 2016.

    ''imamo napačnega človeka, storilec je na begu'', ne ne, pravi krivci za to polomijo so kar v vrhu politike, tako nemške (angela fatima merkelćić), slovenske (Cerarić- Janković) in britanske (Kameronović)...in vsi so na prostosti in se svobodno gibljejo med nami!

  • Zmago 22:29 20.december 2016.

    Angela je samo ena od ............... evropskih lutk !

  • c1305166 12:14 20.december 2016.

    Vsi, ki enačite begunce s teroristi.. kdo pa je pravi krivec, za vse te uboge ljudi, ki so izgubili sorodnike in prijatelje za vedno in morali zapustiti svoj dom, priti v tujo državo, kjer jih ljudje za povrh vsega še ...prikaži več enačijo s teroristi, jih prezirajo, sovražijo in so zanje vredni manj kot podgane? EU, ZDA in Rusija, ki se tam igrajo vojno! Ste preveč neumni, da bi to dojeli oz. v čem je fora?

  • allstarr111 13:08 20.december 2016.

    In ta problem naj rešim jaz tako da toleriram teror po EU mestih, kot nekaj vsakdanjega ali kaj ?? Ja ne, ne bom ga, pa če bo treba tudi na silo, EVROPA je bila celih 100 let v vojnah da ...prikaži večda se je izoblikovala v tako kaka je bila pred navalom nasilne penetracije s strani vsega revnega kar premore, afrika, azija perzija in je muslimanske vere.In kaj naj jaz zdej nardim tebe vojteh poslušam in si zakrivamo oči, ali UKREPAM, za začetek recimo ne sprejmem nobenega več, te ki so pa tukaj pa poteram nazaj, takoj ko je v njihovi vasi mirneje.

  • c1305166 12:39 20.december 2016.

    Ne. Za razliko od tebe in tebi podobnim mi je pač osalo malo več človečnosti in nisem zgnil od strahu in sovraštva. Terorizem preziram tako kot ti, prav tako sem zelo kritičen do migrantov, ki ne razumejo, da so prišli ...prikaži več v Evropo, kjer imamo drugačno kulturo in način življenja in se nočejo prilagoditi in pričakujejo, da se prilagodimo mi. Ampak vse to ne izbriše dejstva, da sta za vojno in milijone migrantov kriva zahod in Rusija, torej posledično tudi mi sami. Skratka, prišli smo tja z vojaško mašinerijo, jim zbombardirali mesta in pobili ogromno ljudi, sedaj pa pljuvate po revežih, ki so pobegnili od vseh teh grozot! Vi ste veliko slabši in bolj gnili od velike večine teh nedolžnih ljudi, katerih življenja so za vedno uničena. Žal, tak je ta svet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.