Slovenija
332 ogledov

Imamo nov praznik, 25. oktober!

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 17:42 09.marec 2015.

    Predlagam tudi praznik pričetka ropanja naše zlate domovine, za roparje bi bil dela prost dan

  • marabunta 18:25 09.marec 2015.

    nekateri niti za novo leto ne nazdravijo in ne morejo imeti mačka, tako da ne rabijo prost dan, a ne g-Ljudmila ??, imajo pa praznike veliko ostalih dni v letu, tako da jim 2.januar ne predstavlja problem, tudi če je delaven

  • 1111 11:54 10.marec 2015.

    Poslanskovladna golazen ne rabi nobenga praznika, itak so doma kadar želijo, ko pa pridejo na delovno mesto, berejo časopise, sexajo po netu ali spijo...Praznik 25.oktobra, da se bo lahko golazen napajala in preseravala na naš račun...mah...dobro zatesnit "hram", popilinit...pol ...prikaži več pa naj bo PRAZNIK, pa tudi če bo deloven !!

  • primorc91 10:43 09.marec 2015.

    Dan suverenosti? Večje neumnosti pa še ne. Slovenija je na ta dan v bistvu izgubila svojo ekonomsko suverenost. Noben me ne bo prepričal, da smo suvereni vse dokler nas trojka in druge finančne institucije terorizirajo in usiljujejo svoje "varčevalne ukrepe", ...prikaži več ki so v osnovi namenjeni krepitvi kapitala in zasužnjevanju ljudi.

  • Pepe007 10:57 09.marec 2015.

    Dodati ta dan suverenosti in 2. 1. kot praznika. Oba pa seveda kot delovna dneva. Volk sit in koza cela...

  • valerijakregar 13:34 09.marec 2015.

    aja, ti bi se še kar pufal in nič vračal.a ko nam pa posojajo denar, so pa dobri ?titovi časi so na srečo mimo.

  • dragec 13:57 09.marec 2015.

    Predlagam novi praznik, dela prost dan......dan izpustitve plešastega iz zapora ob pomoči Ustavnega sodišča

  • zoro.bobi 15:09 09.marec 2015.

    Popravek! Mu zavidaš.

  • francl12 15:57 09.marec 2015.

    kr en ti si pa res kr en butl. V titovih časih smo vsi lepo živeli. Pufalo se je kasneje, ko so kapitalisti vse pokradli!

  • Senior 16:43 09.marec 2015.

    Res so BARABE!!!!

  • Senior 16:46 09.marec 2015.

    Zakaj ne bi uvedli še praznik lopovov in barab?, saj se vse vrti okrog njih; bančništvo, gospodarstvo,brezposelnost,vsemogoče barabije itd..........

  • Senior 16:51 09.marec 2015.

    Tale kr ena; manjka beseda "mona"!

  • ljimonad 16:53 09.marec 2015.

    in tile kekci so proti vrnitvi 2 januarja kot dela prost dan. so pa lepo vsi letos v+bili doma, prav nihče razen zeloooooo redkih izjem se ni prikazal v parlamentu. tale ljudmila pa tako ali tako nima kaj zdraviti kje ...prikaži več šele mačka, saj z njo tako ali tako ni dobro biti, kje šele piti.

  • Avatar krojac
    krojac 17:41 09.marec 2015.

    Praznik imam vsak dan.Vesel sem da preživim dan,da nisem lačen,da sem na toplem.

  • Radoslav Tzerozzi 18:29 09.marec 2015.

    Peticija za vrnitev 2. januarja: www.pravapeticija.com/2januar

  • dragec 15:15 09.marec 2015.

    Halo, ta Urška je sama hinavščina. Srbi pravijo ---S kim si, taki si. Aproopo, prva soproga je kljub letih, še naprej fejst in dobra ženska (škoda pa, da je živela s tem plešastim vragom)

  • zoro.bobi 15:08 09.marec 2015.

    Tebi se bo sfuzlalo zaradi plešastega, ki ga vsak dan nabijaš. Poglej kako fejst bejbo ima kljub pleši, da me menda kar zavidaš.

  • francl12 15:55 09.marec 2015.

    IMAJO NOV PRAZNIK - tako bi se pravilno glasil naslov, ker jaz ga nimam, jaz bom na ta dan fejst delal, da bodo v parlamentu lahko slavili in se napihovali! BARABE POLITIČNE, DA VAS NI SRAM KAKO DELATE Z DELOVNIMI SLOVENCI!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.