Slovenija
13761 ogledov

Imate star paket? Potem najbrž plačujete preveč

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • partizanka 09:47 09.september 2017.

    dragi starejši, danes velja pravilo: včasih je bolje vprašati otroke, še bolje vnuke

  • pje 13:21 09.september 2017.

    Čist enostavno bi jaz z jime reša tote problem. Teti bi kupa predplačniško kartico z jime pa prekina naročnino te pa naj se one dale po rite čohlejo.

  • stanci 08:45 09.september 2017.

    Po eni strani tudi lepo s strani operaterja. Mene sicer bolj zanima druga informacija in sicer cena elektrike, ki jo je v zadnji akciji (dražbi) izpogajala ZPS. V članku ste objavili, da je cena 39,87 eur za megavatno uro. Tudi ...prikaži več sam sem se prijavil na to akcijo in so mi ponudili ceno 46,28 eur brez DDV za megavatno uro. Mi lahko prosim kdo pojasni omenjeno razliko? Ali je to mogoče politika "dveh hitrosti", kot Evropa dveh hitrosti?

  • ECKING 12:03 11.september 2017.

    A1 je totalno gnila druzba......simobil je naredil velik korak nazaj ko so se prodali A1...enako velja za AMIS............dodatna racunanja na poloznicah...vsak ki je pri A1 naj preveri racune ,ker dodajajo po 2 eur za uporabo A1 email racuna,kdor opazi in ...prikaži več jim sproci mu popravijo velika vecina pa stvar placa ,ker ne pogleda kaj vse je na poloznici!!!! IN TO POCENJO NACRTNO!!! Pa je to samo ena imed stvari ki jih sedaj pocnejo!!!!

  • Klementina8 15:19 09.september 2017.

    Sentjurcanka,govori zase.Jaz imam z njimi konstantne probleme,ni da ni.Internet,pocasen kot polz,da o tv napakah ne govorim. Pa se nemogoce jih je priklicat,ker imajo povecano stevilo klicev.Zakaj ze? Posljes mail,ne resijo problemov. Biti brez 15 programov in gledati popaceno sliko pa ...prikaži več ravni ni ok.Poloznice pa prihajajo in prihajajo in na misel jim ne pride,da bi odbili delez,ko sem brez programov ali crkne net.Pa zivim v centru mesta.Obracajo pa milijarde.

    • Avatar šentjurčanka
      šentjurčanka 16:22 09.september 2017.

      Klementina,govorim o svojem naročniškem razmerju.Vsak problem do sedaj so še rešili v tehnični službi zelo ažurno.Zato se čudim tvojemu(vašemu)pisanju."Sto ljudi-sto čudi"

    • Klementina8 16:54 09.september 2017.

      Jaz pa se zelo cudim vasemu.Sploh o azurnosti.

  • stanci 08:36 09.september 2017.

    Po eni strani tudi lepo s strani operaterja. Mene sicer bolj zanima druga informacija in sicer cena elektrike, ki jo je v zadnji akciji (dražbi) izpogajala ZPS. V članku ste objavili, da je cena

    • Avatar Zala
      Zala 14:43 09.september 2017.

      Kliči na ZPS in se zmeni za< izpogajani paket. Časa imaš do konec septembra. N i samo elektrika, je tudi plin.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:19 09.september 2017.

    In to je državna firma TELEKOM mar jih ni nič sram!! Odirajo ljudio,da si potem tisti na vrhu delijo ogromne dobičke!! Delavca,ki je starki izdal takšen paket nemudoma odpustiti saj je sramota od človeka,ki bi okradel bilo koga za provizijo!!

    • janez60 09:59 11.september 2017.

      Če boš bolje prebral ta račun ni od firme Telekom ampak od firme A1- ex Simobil. In ti bi odpustil delavca iz čisto druge firme, si pač sposoben za politika in delanje l kozlarij.

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 11:54 09.september 2017.

    Telekom je daleč najbolj pošten operater.Nikoli nobenih težav z računi,upoštevajo vsako reklamacijo(seveda upravičeno).Za takšen znesek,kot ga ima ta teta imam jaz pri Telekomu,gsm za dve osebi,(plačam največ 5 eur za brezmejni internet in pogovore)modri paket tv+fiksni telefon in na obe številki aparat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.