Slovenija
133 ogledov

Imena javna, a denarja ni

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slajan 06:59 16.april 2013.

    Kalimerovsko obnašanje dacarjev: če mi ne plačaš bom pa vsem povedal. DURS naj raje najde način za izterjavo, ki bo uporaben ne le za njih, ampak tudi za ostale upnike - večina davčnih dolžnikov namreč ne poravnava tudi ostalih dolgov. ...prikaži več. Sicer pa seznam niti ne preseneča: akterje najdete tudi na seznamih tajkunskih kreditov, kazenskih ovadb, slamnatih podjetij, računov v davčnih oazah itd.

  • dragec 08:53 16.april 2013.

    državi dolgujem 30 EUR - takoj opomin pred izvrčbo - drugi so dolžni ohoho - DURS za te skupine ljudi ne najde rešitve za izvrčbo, Prstnerju, Bavčarju, Jurasu, Požarju............takoj izvedite izvrčbo DURS dokažite končno0 da niste nesposobni šalabajzerji

  • ARBAJTER 23:50 15.april 2013.

    Malo sem razočaran z tem spiskom dolžnikov. Kot že ničkolikokrat v tej državi se nobena stvar ne naredi dokončno, kot bi človek pričakoval. Vse skupaj je spet zavito v meglo, tako da nihče spet ne ve točno, kdo koliko dolguje ...prikaži več tej zafurani državi. Zakaj? Zakaj ne postavite piko na i in nekaj naredite pošteno, kot se spodobi?

  • hubertfast 08:43 16.april 2013.

    Za Požarja mi je jasno, saj od une internetne strani ne more živeti.

  • Mahi 09:18 16.april 2013.

    Ne ne, po novem ne pošiljajo več opomina pred izvržbo, oz. ga niso dolžni poslat. Sedaj gredo takoj v izvržbo, če si dolžan več kot 20 EUR

  • Minerva 14:10 16.april 2013.

    "Kruha in iger". Tale seznam je igra. Kruh, pardon šampanjec in kaviar bomo pa mi brez kruha plačali naši eliti.

  • colibri 07:35 16.april 2013.

    MISLIM DA JE TO EN VELIK SRAMOTILNI STEBER VENDAR ZA DAVČNO UPRAVO IN NJENEZAKRINKANE NESPOSOBNE BIROKRATE.PO DRUGI STRANI DAJTE ŽE ENKRAT OBJAVIT IMENA BANKIRJEV KATERI SOUNIČILI SLOVENSKE BANKE

  • macko 08:53 16.april 2013.

    proud to be on...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.