Slovenija
12971 ogledov

Inšpekcija za mesec dni zaprla obrat podjetja Mesnine dežele Kranjske

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 10:48 24.januar 2018.

    MDK so v 100% lasti Kras, Sežana. Tistega Krasa, ki je po žalostnem propadu MIPa le-tega prevzel in mu odvzel uporabo žiga-oznake za Kraški pršut. Tako, da jo imajo samo oni. Tudi to jim ne pomaga. Nikoli, ampak res nikoli ...prikaži več Kras ne bo po kvaliteti mesnin dosegel Lokavško pršutarno. Očitno so res pujsi, če mora inšpektor zapreti obrat, da doseže spoštovanje higienskih predpisov.

    • Kojak 11:36 24.januar 2018.

      Klavnica, ki so jo zaprli je stara in nikoli obnovljena. Objekti že na zunaj zgledajo grozno, si niti nočem predstavljat kako je znotraj.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:13 24.januar 2018.

    Če so svinarji so svinarji in mislim,da jim tale objava še dodatno zmanjša prodajo,vsaj,kar se mene tiče!

    • cogocogo 11:34 24.januar 2018.

      no bloska klobasica mi je bila kar vsec ,od danes je ne bo vec na mojem jedilniku ,,da se tile tako norcujejo iz potrosnikov je pa prevec ,,z tem hecem vam bo izguba tako narasla da lahko zaprete stacuno ,,,sli ...prikaži več stacuno ,,,sli ste res predalec in takih firm bi se se naslo pri nas ,,,no vsaj eni se je zalomilo za vedno ,,,zacnite pakirati kufre

  • pikijakob 13:10 24.januar 2018.

    Končno so zaprli to giftarijo.

  • pje 10:48 24.januar 2018.

    Jaz stalno provim, duma nareta klobosa je le najtabujša, mleko od sosedove krave je tudek najtabujše pa kruh in zelejova. Domoče je le domoče. V štacuneh pa vse tak lepo spakirano, načinčano vse oh in sploh za lidi, ka pa ...prikaži več se notre skrivle je pa fuj.

  • ode 09:17 25.januar 2018.

    Tudi vse razkrinkane prostitutke z vzhoda, ko jih razkrinkajo, izjavijo, da so bile ustrahovane in prisiljene v prostitucijo. Vsi poševnooki z vzhoda so veliki manipulatorji in lažnivci.

  • Avatar čavez
    čavez 09:14 24.januar 2018.

    Tale novica je najboljša 24 januarja objavijo da je obrat za predelavo mesa zaprt do 22 januarja, to je ravno tako, kot če bi objavili 24 januarja, 22 januarja boste vsi pocrkal. Tale žurnal pa presega samega sebe ni kaj.

    • Ejsi_Disi 09:26 24.januar 2018.

      Bralno razumevanje?!? Ti piše, da ukrep velja OD 22.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.