Slovenija
187 ogledov

Iniciative proti dimnikarskemu lobiju: dimnikarstvo naj bo tržna dejanost

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 16:22 30.september 2015.

    S podražitvami samo strašijo ... da bi ljudi obrnili od novega zakona

  • Ferluci 14:13 30.september 2015.

    Še en uspeh Cmerarjeve vlade. Bravo!

  • jakec1575 15:56 30.september 2015.

    pardon dimnikarska podjetja. o izvedbi meritev pa raje sploh ne bi.

  • maresem 17:35 30.september 2015.

    Kdaj je že bil plebiscit za neodvisno Slovenijo?!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:38 01.oktober 2015.

    Torej trg bojo "sprostil" obenem bojo pa zmanjšal število koncesionarjev. Jao...

  • jakec1575 15:55 30.september 2015.

    Na bolkih in stanovanjih sluzite milijone, v hise se pa ne upate, ker imajo psa na vrtu. Ampak v bloku se strosek razprsi, mar ne. Preverite kaksne dobicke tolcejo dimnikarji. in hodijo na safarije streljat zascitene zivali. Tako kot nekateri americani.

  • Lavdan 14:52 30.september 2015.

    Zakaj ne bi vseh poklicev tako zaščitili in jim garantirali urno postavko na 50 evrov.

  • leonardo 16:42 30.september 2015.

    Lavdan, pri meni je dimnikar maksimalno pol ure. Dimnika mi že dve leti ni ometel, ker pravi, da ni potrebno ker kurim kurilno olje. Ja, krasno a ne. Dva dni prej sem imel servis peči, ki mi je izmeril tudi ...prikaži veči vsebnost plinov. Vse super oh in sploh, plačal sem dimnikarja ( za pol ure) 50 evrov in za servis peči 100 evrov. Kar tako naprej, ni čudno, da se dimnikarji tepejo za koncesije.Ker sem mu rekel, da se ne strinjam, da mi ni ometel dimnika, je rekel, da mu moram preskrbeti lojtro. Ja, a zidar pride k hiši tudi brez kele? Ja Lavdan, zaleti se kamor hočeš, z nami delajo kot svinja z mehom, vlada pa vsakega lopova podpira razen davkoplačevalcev.

  • kontrahan 17:27 30.september 2015.

    Mam potem jaz srečo z našim dimnikarjem. Lepo mi spuca dimnik, peč tudi temeljito očisti, spuca vso smolo iz nje, posesa peč in okolico. Se pa zamudi različno od 30 minut pa do ene ure. Ceha je pa bila nazadnje ...prikaži več 35 ojrov . Kurim pa na drva.

  • Avatar Minovak
    Minovak 16:29 30.september 2015.

    Za plinska kurišča moramo plačati okoljske dajatve, za klasična na drva in premog - pa nič, čeprav onesnažujejo stokrat bolj (trdi delci M10). Butalska logika, da moraš dimnikarju plačati meritve plinov, ki jih izvede dan prej tudi servis peči in ...prikaži več to bolj temeljito. V dimnik plinskih peči pa sploh ne pogledajo, kar počno še v Rusiji, samo, da plačaš, potem jih ne briga nič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.