Slovenija
259 ogledov

Inšpektorji brskajo po vaših profilih

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robot 13:35 13.december 2016.

    to pa je že bolno v to mešat Kučana ?????????

  • bojci 13:59 13.december 2016.

    GolazenNičvrednežiOprostite niste vredni ,da se piše o vasJa takšna g...... nas ima za norca.

  • Avatar Leon
    Leon 14:30 13.december 2016.

    ........svet je majhen ! Lahko pa kakšen inšpektor najde na profilih kakšne svoje slike ali njihovih žena v kočljivih pozah ! Splet je vsemogočen !

  • blayo 20:47 13.december 2016.

    Zato tudi ne morejo drugega narediti kot izdati opozorila. O kakšnem globljenju se tukaj lahko samo sanja. Razen če se najdejo priče, ki bi to lahko potrdile.

  • blayo 20:49 13.december 2016.

    Ne, ker jim idijoti slovenceljski pošiljajo vse mogoče in nemogoče idiotske anonimne prijave, ki jim morajo obravnavati.

  • blayo 20:58 13.december 2016.

    Zato, ker jih določeni idijoti non-stop zasuvajo s takšnimi banalnimi po vsej verjetnosti anonimnimi prijavami.

  • mph 22:34 13.december 2016.

    Podpiram. Od trenutka dalje, ko bodo to svojo silno delovno energijo inšpektorji uporabili za razne Bavčarje, Šrote, Lovšine, Zidarje, .... itn.

  • GROM X 00:17 14.december 2016.

    Po tem se vidi ,da se jim ne da delati na terenu ampak dnevnice pa bodo.Bo napisal saj sem ga videl in imam sliko.Spet bo služil na naš račun.

  • tomaz 11:05 13.december 2016.

    Pa še okoli oglaševanja, kar je po moje edina zamera inšpekcijskih služb, ker na socialnih omrežjih nimajo tistih pristojnosti, ki jih naša zakonodaja določa za medije. Vsak medij je odgovoren za oglaševanje v skladu z našo zakonodajo (in ne oglaševalec). ...prikaži večevalec). Na socialnih omrežjih te pristojnosti nimajo, ker se tam lahko oglašuje po mednarodnih standardih in zakonih in na osnovi pravil, ki jih določa lastnik socialnega omrežja. Skratka, za nekoga, ki oglašuje na primer na FB, da nudi pomoč pri nekih opravilih za določeno ceno, ne more izstaviti lastniku socialnega medija račun za kršitev naše zakonodaje, kar pa lahko storijo za vse medije, ki so v registru medijev v naši SLO. Ostane jim samo to, da na osnovi informacije obiščejo lokacijo in na dejstvih ugotovijo ali ta red dela na črno in potem ukrepajo. Na tem področju še vedno v medijski zakonodaji močno zaostajamo za trenutnimi tehnološkimi možnostmi.

  • Mi Ta Ti 20:21 13.december 2016.

    lepo ampak kaj ni brskanje po mojih profilih vdiranje v zasebno zivljenje,raje naj se inspektorji lotijo pravih lopovov,tistih,ki ropajo ljudi s prispevki in placami,samo tam se jim ne da ukvarjat,najlazje je pohopsat navadnega smrtnika....ta slovenija je vse slabsa in potem ...prikaži več se sprasujejo zakaj mladi in izobrazeni odhajajo v tujino,pa kdo pri zdravi pameti bo ostal tu v sloveniji,ce ima moznost za tujino,kjer ne poznajo tako podlih stvari kot pri nas,pa se ta predcenik,kr naprej ma neke predstavitve domotozja,pa ker predcenik to pocne..

  • blayo 20:56 13.december 2016.

    Večina digitalnih fotk dandanes v "sebi" nosi čuda metapodatkov. Med drugim tudi čas/datum posnetka, s katero kamero je bila posneta, s kakšnimi nastavitvami. Celo GPS koordinate so dandanes vse bolj prisotni. Če teh podatkov eksplicitno ne odstraniš iz fotografije, ostanejo ...prikaži več v njej tudi če jo recimo pomanjšaš in naložiš na nek spletni forum...

  • Helena Pucelj 13:09 13.december 2016.

    s kolesom sem se vozil po luni , kaj mi bo inšpektor zaračunal gamad

  • Ludvik Miholic 13:33 13.december 2016.

    slovenski paraziti samo delajo mrznjo med slovencami v taki diktaturi nismo bili niti pod TITOJEM kot smo sedaj v sloveniji

  • Tupamaros 09:10 14.december 2016.

    Usrana država.Špiclji in ovajanje sta še vedno v temu državnem sistemu priljubljeni, Že 70 let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.