Svet
7696 ogledov

Zaradi sodelovanja z Islamsko državo, na robu smrti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klementina8 10:52 06.september 2017.

    Butasti analfabeti,zakaj pisete besedo islam z veliko zacetnico??????

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 18:31 06.september 2017.

      Mogoče pa podpirajo islamsko državo?? Mislim,da niso tako nepismeni!?

    • Klementina8 19:42 06.september 2017.

      Ne mogoce,definitivno.Ze od jutra je clanek na netu,pa lenuhi muslimanski se dalje ignorirajo poste.

  • Snežinko 12:50 06.september 2017.

    Zdaj pa joka, ko vidi da je za=... "posle =banja nema kajanja" je že star balkanski pregovor. In še kako drži. Bila je tam, zdaj naj nosi posledice.

  • mph 14:24 06.september 2017.

    Resnično upam, da jo. Pa še vse ostale podobne izmečke človeške rase zraven. Neumnost tukaj ni opravičilo. Tudi ljudje, ki so mrtvi zaradi nje ali takih, ne bi bili nič manj mrtvi.

  • francl12 16:34 06.september 2017.

    pa naj pogine, kaj pol...veliko ljudi je spravila pod rušo, sedaj je ona na vrsti!

  • minimaxi 17:10 06.september 2017.

    Se veliko, ogromno je takih. Me pa zanima, zakaj takim, ki prostovoljno odidejo in koljejo v imenu vere enostavno ne prepovedo povratek v Evropo domov? Aja, baje smo multi-kulti. Mi, katerinse s tem multi-kultijem ne strinjamo, pa smo sovinisti, desnicarji, ...prikaži več nacionalisti, nestrpnezi.... islamska golazen pa nastavlja bombe, pobija z kalasnjikom in kolje z nozi. Za zahvalo, ker smo kao multi-kulti. ZAE,Saudska Arabija, Katar,....ze vedo zakaj jih nocejo sprejeti..

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 18:37 06.september 2017.

      Prav imaš po naših zakonih imajo oni PRAVICE! Čudi me samo kako to,da njihove žrtve niso imele osnovne pravice do življenja!?

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 18:34 06.september 2017.

    Seveda do sedaj je pobijala ženske in otroke sedaj pa bi ona domov,ko se jer "napila nedolžne krvi"!! Edina prava kazen je odvzem življenja tako kot ga je odvzemala ona!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.