Magazin /magazin/vip
135 ogledov

Iryna Osypenko Nemec na seznamu davčnih malomarnežev

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 20:23 17.avgust 2016.

    pa sej te kurčevi e davki itak ankol ne delajo k treba, spet majo nek error, Lastnik edavki.durs.si je neustrezno nastavil svojo spletno stran. Firefox se ni povezal s to spletno stranjo, da bi preprečil krajo vaših podatkov.<br ...prikaži več />Ta stran uporablja HSTS (HTTP Strict Transport Security), ki določa, da se lahko Firefox nanjo poveže zgolj varno. Posledično za to digitalno potrdilo ni mogoče dodati izjeme.če pa misljo da bomo zarad njih začel IE uporabljat so se pa zajebal, mater pa take dnarje mečemo da se IT oddelek lahko igra, a da bi kj delujočega naredli to pa ne, bo zmankal dela zanje :)

  • wester62 11:53 17.avgust 2016.

    hahaha,ta pa je dobra.pa begunci so dodana vrednost SLo.le mi smo zadnja struna na SLO vijolini.bedno

  • kapibara 11:35 17.avgust 2016.

    ONA velika dodana vrednost SLOVENIJI... !!

  • dragec 12:56 17.avgust 2016.

    jaz bi dodal, družina Nemec je velika dodana vrednost ......lopovsko poslanski biznis

  • Plavi-mil 14:08 17.avgust 2016.

    Levaki kot levaki, on v parlamentu pametuje in misli še naprej živeti na račun drugih, tako kot je naučen.

  • lorina 16:33 17.avgust 2016.

    Ta članek komentirate tisti, ki nimate pojma kaj pomeni neoddan obrazec. Glede na to, da e-davki FURSA večkrat ne delajo je povsem možno, da si prepričan, da je obrazec oddan, pa kljub temu ni. Glede na vse tajkunske zgodbe in ...prikaži več ostale slovenske "poštenjake" je obrazec, ki ni bil oddan pravočasno, mala malenkost oz. ni vreden omembe. To namreč ne pomeni, da ljudje niso dobili plače in da prispevki niso plačani.

  • glicinija 16:46 17.avgust 2016.

    zakon enak kot Trumpov - za oba profit

  • jakec1575 17:17 17.avgust 2016.

    je zmagovalec na fursom dr. davcnih utaj, ki je od države dobil nazaj vrnjeno akontacijo za nekaj kar nikoli ni placal. torej je dejansko zasluzil od države. naš denar. ni moj junak. je pa pokazal vso nesposobnost te države.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:23 17.avgust 2016.

    In kaj ima SD veze z levičarstvom ki naj bi zagovarjalo socialo? Sej jo sam obira skoz. Sm pa tja da kak populistični pljunek v morje ; bilanca je pa socialno močno negativna. Sam zato ker Zmago sebe ...prikaži več imenuje za Plemenitega to še ne pomen da je plemeniti.

  • blueone 18:19 17.avgust 2016.

    V tem se pa strinjam 100%...zanima me zakaj edavki včasih ne delujejo in zakaj so nadgradnje edavkov tako zakomplicirane in ti vzamejo toliko časa,? Če nadgradim windows vse poteka v ozadju in se vse lepo nadgradi pri ponovnem zagonu!

  • izRODEk 19:33 17.avgust 2016.

    Vsi SD-jevci so isti: pokvarjeni, hinavski, goljufivi, prevarantski, koruptivni, klientelistični.SD- Socialni demokrati so zlo Slovenske družbe. Matjaž Nemec je vzorec vsega slabega, kar se v SLO politiki dogaja. Dno. Govno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.